Příspěvky uživatele - 57.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bažantí odrůdy, 31.1.2015
Pane Petře, měl by jste to mít při ruce (Globus). Jenom malá oprava - ne 36 Kč, ale 36,90 Kč za 1 kg. Jelikož se zatím moc v okolí nevidí, tak půjdu ještě pro pár, pokud možno, rozdílných kousků, ať tu odrůdu pořádně "nachutnám". Ještě... celý příspěvek >
Bažantí odrůdy, 30.1.2015 Obsahuje fotku
Dneska jsem ochutnal pár plodů Opálu z místního hypermarketu (vychvalovaného jako českou odrůdu vypěstovanou v Čechách - bratru 36 Kč/kg). Plod barevně líbivý - tmavěji banánově žlutá slupka, dužnina tvrdá, chruplavá, možná více hrubozrnější v... celý příspěvek >
Založení otevřeného sadu v náročných podmínkách, 22.1.2015
Aktualizace na vámi uvedených www je několikaletá. Dnes se to řeší aktuálním přenosem z družic - no ale za to se samozřejmě platí.
Rajčata pro sezónu 2015, 22.1.2015
Zkuste Baumarkt, tam od této firmy osiva mají.
Pěstování broskvoní v ČR končí, co vy na to?, 20.1.2015
Podrobněji je toto rozebráno v jednom z nedávných čísel časopisu Zahradnictví.
Založení otevřeného sadu v náročných podmínkách, 20.1.2015
Dobré jsou docela ty PE tubusy. Cena kolem 6 - 8 Kč.
Evelina, 20.1.2015
Také jsem otestoval z místního hypermarketu - odrůda tam má své oddělené prezentační místo, popisky, nálepky... jablečné PR jako od zámořských producentů. Ale chuť - mám stejné pocity jako pán Petr - Pinova, která neurazí, je dobrá, šitá na míru... celý příspěvek >
Vidlák meruňkový, 18.1.2015
"myrobalán podle všeho nesnáší jílovitou půdu..." Snášenlivost a doporučení jsou dvě odlišné věci. Myrobalány rostou běžně v jílovitých půdách, vidím to v okolí - prosperují v těžkých výsypkových zeminách i v údolních zamokřených potočních... celý příspěvek >
Hanka, 13.1.2015
Nevím z jakého důvodu, ale Hanka nějak moc není v Německu "podporována" a ve větší míře dostávají přednost jiní novošlechtěnci.
Poškozený kmen jabloně, 13.1.2015
Pokud neznáte podnož, ale jedna ze tří možných je M9, tak kůl určitě dát, bez ohledu na sílu kmínku.
Baby hruška, 10.1.2015
Můžete zkusit tady nebo tady.
Fíkovník, 10.1.2015
"Měl tam sazeničku asi 10cm a měla 2 plody. To ale říkal, že má na ukázku plodnosti..." To je u fíkovníku normální jev, že řízkovanec z plodonosného výhonu ukáže plody brzy po ujmutí. O plodnosti to ale nemusí nic vypovídat.
Rajčata pro sezónu 2015, 10.1.2015
On to není klasický e-shop. Je to kombinace řekněme e-shopu a třeba Aukra, tzn. zastřešení pod jednou značkou, ale spousta jednotlivých prodejců, producentů. Jak jsem psal výše - s osivy od nich zkušenost nemám, s ostatními věcmi problém nebyl - vše... celý příspěvek >
Jaká odrůda je vhodná na sušení?, 8.1.2015
Suším hlavně Boskoopské, neloupané.
Hrušeň písečná, 5.1.2015
Souhlas.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika