Příspěvky uživatele - 57.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Velvet, vše co o ní víte, 27.2.2015
Zdání klame - většina si představuje Kanadu jako drsnou krajinu s chladným počasím, ale jsou tam poměrně rozsáhlé oblasti, kde se pěstují meruňky a broskvoně, a to klima je tam o něčem jiném.
Jaký druh švestky na slivovici?, 25.2.2015
Č. rodna je bohužel příznakově nejnapadenější slivoní, co se šarky týče, na zahradě.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 24.2.2015
Na Lenovu jsem pane Petře letos zvědavý - jestli potvrdí, pro mě zajímavou, chuť. Moc lidí jí asi nepěstuje. Co david? kema83: Snad ne, už si nepamatuji, kdy byla nějaká pořádná úroda. On to nějaký chvilkový mrazík zase pokosí.
Rozkvétání meruněk v letošním roce, 24.2.2015 Obsahuje fotku
Taky jem zvědavý. Pupeny už růžoví - foto z před 10 dnů; v tuhle dobu to bude asi ještě výraznější.
Nové Slivoně na JV pozemku - převážně na pálení, 19.2.2015
Šarku můžete - tedy Vaše stromy - chytnout (a pravděpodobně ji chytnou) i když Domácí pěstovat nebudete. Zcela imunní není zatím žádná z odrůd běžného sortimenu (kromě hypersensitivního Joja). V případě dostatku místa bych já osobně jednu Domácí... celý příspěvek >
Odolná švestka Chrudimská - bývalá Vaňkova, 15.2.2015
Ale ta doba zrání atd.
Odolná švestka Chrudimská - bývalá Vaňkova, 15.2.2015
Jsem na ní zvědavý - mám ji od předloňska přiroubovanou, zatím neplodila. Ale podezírám mojí "Vlašku", že by to mohla být nakonec Chrudimská - odpovídá zhruba i doba zrání; nevím ale, jestli se oficiálně prodávala již kolem roku 2000 v... celý příspěvek >
Chovani vlastnich opylovacu - samotarske vcely (mason bees), 15.2.2015
Bambus se dá dobře nahradit suchými stonky všudepřítomné křídlatky.
Kadeřavost - postřik dnes?, 15.2.2015
Blizny jsou venku, jehnědy ještě nepráší.
Jiná podnož než myrobalán, 11.2.2015
V jílu pěstuju slivoně na různých podnožích a není žádný problém. Dát myrobalány do jílu bych se vůbec nebál. Pak je tu možnost vlastního naroubování na zakoupené podnože.
Čierna marhula, 8.2.2015
P. dasycarpa Ehrh. –"černá meruňka" - přírodní kříženec mezi A. vulgaris x P. cerasifera.
Založení otevřeného sadu v náročných podmínkách, 5.2.2015
Pověstná bruntálská zubatá žába .
Ananasová reneta, 3.2.2015
O Český granát jsem se kdysi zajímal - zavedlo mě to shodou okolností na Litoměřicko.
Bažantí odrůdy, 31.1.2015
Když bych chuťově porovnal Opál a Sirius, tak více mi chutná Sirius.
Šampaňská reneta, 31.1.2015 Obsahuje fotku
Šampaňská reneta je jedním z kandidátů pro jednu neznámou, letos nalezenou jabloň u úvozové cesty mezi bývalými chmelnicemi. Strom starý, obsypaný žlutými plody. Jejich chuť byla poměrně dobrá, mírně aromatická, dužnina poměrně šťavnatá. Sklidil jsem... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika