Příspěvky uživatele - 57.97

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Autento, 5.1.2015
Samozřejmě tyto firmy využívají toho, že 90 % zákazníků jsou neználci, jejichž jediným požadavkem je právě to šťavnaté a sladké jablko. Nějaká podnož a jiné údaje je nezajímají. Zkuste si projít satelity a nakouknout do zahrad - tam, kde náhodou mají... celý příspěvek >
Hniloba zimních jablek, 3.1.2015
A nepřehnojovat a také vhodným řezem udržovat vzdušnou korunu.
Drnovice 2013, 2.1.2015
Řekl bych, že ani jednomu. Chuť té kopy žlutých odrůd se, pokud nejsou chuťově podobné GD, hůře popisuje. Jak už jsem někde psal, degustovali jsme Sirius a vedle toho i Biogolden a nikdo na 100% nepoznal, že to jsou dvě odrůdy.
Kdy řezat maliny?, 25.12.2014
Mám takto otestovánu odrůdu Ljulin - podzimní sklizně byly o dost vyšší, ale bylo zde vysoké napadení plodů plísní (jestli to je způsobem pěstování, počasím nebo odrůdou nedokážu posoudit). U dvou sklizní (léto, podzim) se plíseň prakticky nevyskytla... celý příspěvek >
Pološvestka, 22.12.2014
Nakoukněte do knihy Pěstujeme slivoně - je to tam docela dobře popsané.
Dýňové slavnosti Šebrov, 21.12.2014
Modrá Hokkaida (Blue Kuri) se dobře skladují - stále drží.
Čerešne, 16.12.2014
Jen aby se nám zima neukázala v dubnu nebo květnu.
Typhlodromus pyri, 7.12.2014
V sezóně ho otestuju na hálčivce na slivoních - letos byla kalamita. Akorát je možný, že se to bude "třískat" s použitím Calypsa. Co Vy na to, Kuky?
Odrůda vhodná pro alergiky?, 6.12.2014
A šlechtění nealergenních odrůd v ČR v současnosti probíhá.
Vysazení třešně, 30.11.2014
Naprosto souhlasím s panem Kukym.
Roubování, 26.11.2014
Jasně. Jde mi o to, že místo jednoletek se mi sešly dvouletky, které v této síle běžně roubuju za kůru. S kopulací mám dobré zkušenosti a radši upřednostním ji. Jinak kopuluju na jednoletý.
Roubování, 26.11.2014
Jaké máte zkušenosti s roubováním kopulací na dvouleté dřevo (peckoviny)?
Je tento materiál dobrý k mulčování, 24.11.2014
Nehrabu. Jen dva ořešáky, abych se tím nebrodil. V okolí taky nikdo nehrabe (kromě pedantních pěstitelů trávníků). Listí pod stromy se dobře rozkládá a není-li kompost, tak alespoň nějaká organika se ke stromům dostane. Jako v přírodě.
Sázení meruněk a broskví na podzim, 8.11.2014
Přiznám se, že jsem nikdy vysazené stromky nezaléval (kromě jedné zálivky hned po vysazení) a nikdy nic neuhynulo. Asi je to tím jílem, který si stále uchovává dostatečnou vlhkost.
Tvarování třešně, 5.11.2014
Také spodní očka nevyslepuju - narostlé výhony pokrátím a v létě odstraním. Ale i to vyslepení je možné a dělá se. A dělá se i to, že se pár oček pod těmi, které budou tvořit korunku vyslepí a zbylá spodní se nechají a pak se s nimi naloží viz výše.
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika