Příspěvky uživatele - 33.190

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Zakládám novou zahradu, 3.9.2014
Děkuji za reakce. Z jabloní tedy koupím Rubinolu a Rozelu. Broskvoně a nektarinku zasadím na podzim a budu doufat že se ujme. Ještě k té švestce, díval jsem se i na Tophit, Čačanskou, nebo Topgigant? byl bych rád aby plody byly atraktivní (větší... celý příspěvek >
Zakládám novou zahradu, 2.9.2014
Pro stromky chci zajet do Uherského Ostrohu. prodejstromku.cz Chtěl bych koupit na podnožích málo vzrůstných a sázet od sebe cca 3,5m (půda je myslím docela kvalitní je to ornice - černá). Pokud chci mít více druhů ovoce, musím se smířit se dvěmi... celý příspěvek >
Zakládám novou zahradu, 2.9.2014
Tak teď nevím :) Díval jsem se na Rozelu, hodnotíte ji zde dobře, ale zase nevydrží dlouho uskladněná. Ikdyž já sklep nemám. Budu mít jen garáž (mimo dům). 
Zakládám novou zahradu, 2.9.2014
Tak nevím jakou odrůdou nahradit Topaz. Díval jsem se na Rajku (dočetl jsem se že má menší plody a slabší plodnost. Novinka Karneval je zase kyselejší. Pro jakou odrůdu se rozhodnout když nám velmi chutná Rubinola. Jde mi o "rezistenty" abych nemusel... celý příspěvek >
Zakládám novou zahradu, 1.9.2014
Rannou třešeň volím z důvodu nečervivosti. Na Čačanskou Lepotici jsem se také díval, zvolit by se jistě dala. Zvažuji jestli brosvoně sázet na podzim, nebo to nechat na jaro? Všechny stromky zasadit letos nemůžu, protože příští rok potřebuji navést... celý příspěvek >
Zakládám novou zahradu, 1.9.2014
Dobrý den, z bytu jsme se přestěhovali do domku. Letos bych chtěl zasadit asi 6 ovocných stromků, příští rok čtyři.Mělo by se jednat o dvě jabloně, určitě chci Rubinolu (tu jsem ochutnal a je to výborné jablko), jako druhou asi Topaz, u něj jsem se... celý příspěvek >
Co sejmulo slepici v noci?, 26.6.2014
Hlavu ukosavá většinou tchoř. Myslivci Vám v této době nepomůou kuny jsou hajené od 1.3. do 31.10. bohužel v době kdy dělají největší škody kvůli mláďatů,, tchoř je bohužel hajený celoročně, liška by slepici podle mne načnula, taky mě teď dvě... celý příspěvek >
pěstování phalenopsis, 24.8.2008
Dekuji moc krat za radu a doufam ze bude kytka v poradku.Dam Vam pak vedet jestli je kytka v poradku. Chtela jsem se jeste zeptat,tak ty koreny kdyz jsou na povrchu tak maji mit takovou bilou,zelenozlutou barvu?je to v poradku?
pěstování phalenopsis, 23.8.2008 Obsahuje fotku
Prosim Vas koreny orchidei Phalaenopsis nemaji zelenou barvu ale myslim si ze hnijou.Jsou bile i zelenozlute.Odrizla jsem je,nebude to vadit?Na fotce je videt jakou barvu mali a jak vypadali.Prosim napiste.
pěstování phalenopsis, 23.8.2008
Ahoj.Koupila jsem si orchidei phalenopsis a priblizne za 4 dny jsem ji zalila ze spodu s hnojivem.Asi jsem mozna udelala chybu protoze mi koreny na povrchu hnijou, alespon to tak vypada.Kvety ma.Nevite mi nahodou poradit jestli mam koreny odstrihnut... celý příspěvek >
Prosím o radu, 25.6.2008 Obsahuje fotku
Moje matinka má tuto květinu a neví, co to je a jak se pěstuje.Můžete někdo poradit?Předem díky.
Rdesno, 29.2.2008
prosim pekne a co takove normalni ploty kovove? mohu je tim nechat porust? nerozbehne se mi po zahradce? :)
Poraďte co to je, 13.2.2008 Obsahuje fotku
Moje matinka má tuto rostlinu a neví co to je a jak se pěstuje.Ráda by také zasadila něco pod ni, aby nebyl holý kmínek. Můžete poradit? Předem moc děkuji.
Jahody, 6.2.2008
Dobrý den, má někdo z vás zkušenosti s pěstováním jahod v truhlíku? Chtěla bych je zkusit pěstovat na zábradlí terasy. Viděla jsem to někde na obrázku v zahrádkářském katalogu, byly takové převislé s mnoha plody. Děkuji za odpověď. Kateřina B.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika