Příspěvky uživatele - 192.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Stolní réva a Giberelin, 14.6.2014
Tak to su cenne poznatky. Da sa kupit aj niekde v normalnom obchode?
Sekačka nesbírá trávu, 14.6.2014
Ja by som ju reklamoval.
Rajčata pro sezónu 2014, 14.6.2014
U mna sa to tiez rozbehlo naplno, rastu z dna na den, ked to tak bude pokracovat tak neviem kde ich budem vyviazovat do konca sezony, nakolko uz su nad 1m teraz. Prve ako vzdy dozreju Bejbina (uz maju zlty nadych), ked bude cas pridam foto.
Ochrana zemiakov proti fytoftóre zemiakov, 2.6.2014
U mna som na skorych spozoroval prve napadnute listy asi 10 dni dozadu, tak som striekol acrobat, ked prestane prsat tak dam infinito, to uz pre istotu aj na rajciaky, lebo plesen sa u nas siri dalej. Co bude dalej neviem presne povedat, ale ked sa... celý příspěvek >
Zbláznila se ryngle, 1.6.2014
Prirastky vyzeraju bujne, tak ak ju mate na myrobalane tak sa na poriadnu urodu este mozte nacakat dlho, aj ked neviem o aku odrodu ide. Mne napr. tento rok althanova kvitla nadherne aj plodiky sa pekne vyvynuli, a teraz mi 90 percent z nich... celý příspěvek >
Pěstování okurek na síti - vertiko systém, 30.5.2014
Siet nesiet, ak zlodej chce tak ani listy nazostanu.
Škodce cesnak, 23.5.2014
Na slovensku ho volame laliovnik cibulovy.
Pěstování okurek na síti - vertiko systém, 21.5.2014
Mam velmi dobre skusenosti, pestujem partenokarpicke odrody, ten rok skusam aj multifruit.
Podnoz vtacnica?, 20.5.2014
Tazko takto z obrazka posudit, no hrubka môze byt klamliva.
Stolní réva a Giberelin, 20.5.2014
Pan v tomto videu ponara este nerozkvitnute kvety.
Vrublovanie a ockovanie, 17.5.2014
Casovo to je kedy ako, niektore uz maju male letorasty, niektore akoby cakali na neviem co. Treba trpezlivo cakat a vylamovat pripadne letorasty zo starej odrody.
Co dělat se dvěma hektary louky a traktorem?, 15.5.2014
Stoji za spomenutie iste aj cesnak, no to by nebolo take jednoduche..
Existuje odrůdy meruňky odolná monilióze?, 14.5.2014
Aj keby taka existovala tak je podla mna len otazka casu, kedy bude taka odolnost prelomena.
Čo sa stalo s čerešňami - je to mrazom?, 11.5.2014
Zdravim, mozno monilioza.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 9.5.2014
Pane moudivláček &galloway pippin, aj my mame vo vlade celu radu rozumnych ludi a vidite ako to u nas vyzera. Takisto ked denne citam co sa u vas deje, zacinam pochybovat.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika