Příspěvky uživatele - 192.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 2.10.2014
Ta je ale kovova, tak by sa znicil vsetok vytamin C alebo?
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 2.10.2014
Stepkovac nemam. Na zeli mame rucny velky, no jablka by na nom postruhat nesli, lebo to je dost odlisny princip. dakujem za rady
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 2.10.2014
Dakujem vsetkym za rady, to zduchadlo vyskusam, akurat rozmyslam co to nebude vadit aj pride stava do styku s kovom. Dalsia vec co riesim je farba na lis, nebol dlhsie pouzivany a tak uz su na nom stopy hrdze, aku pouzit farbu na lis?
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 2.10.2014
Tu o ziadnej neviem, ludia tu uz ani jablka velmi nepestuju, skôr okrasne zahrady a tak. Ako som pisal su to iba par desiatok kil, tak by sa to asi aj tak ani neoplatilo vozit..
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 2.10.2014
Vyhladal som video kde to robia hrubou silou, tak to asi skusim. Poziciat si drvic nemozem, lebo akokolvek to znie neuveritelne, u nas na dedine jablka nikto nemustuje, ale bud ich uskladni alebo vyhodi.
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 2.10.2014
Pozeram rôzne videa na youtube a je mi jasne ze bez drtica to bude zatrest, a prave preto ze je to investicia dlhodoba, nechcem kupit nieco nekvalitne, no na druhej strane shark fruit a podobne drvice si tento rok uz dovolit nemôzem.
Jak rozdrtit jablka bez drvica, 1.10.2014
Dobry den, mam niekolko desiatok kil chrastavych jablk, a chcel by som z nich naskusku vyrobit stavu. Lis mam hydraulicky, no nemam drvic. Pozeral som nejake inzeraty no ceny su na mna dost vysoke, takze si ho tento rok nemozem dovolit. Mate... celý příspěvek >
Jonathan, Red Delicious, Boikovo, Sudetská, 29.9.2014
Sklovitost mate na nom takisto ako ja. Neskusali ste z neho lisovat stavu? pripadne co s nimi robite? Mam ich plny strom... dost uz aj opadlo...
Koňský hnúj s pilinama, 29.9.2014
Z vlastnej skusenosti odporucam aspon rok, dva, tri nechat vyzriet na hromade. Ak sa ho rozhodnete pouzit hned, tak iba velmi opatrne.
Co vaše réva? (2014), 28.9.2014
Mne tento rok hnije aj inak velmi odolna Jukka, Solaris ani nehovorim..neva mozno o rok...
Co vaše réva? (2014), 7.9.2014
Za tu Arkadiu davam palec hore Vimon.
Bifteková rajčata, 7.8.2014 Obsahuje fotku
Ja by som aj mozno mal len cas na fotenie nemam, celkovo tento rok tu prispievam minimalne lebo nemam cas ani na dôlezitejsie veci. len este doplnim ze zbieram ich uz priebezne asi 2 tyzdne, a ked som tak dnes na nich pozeral, tak minolorocny... celý příspěvek >
Okurky hadovky F1 bez plodů, 4.8.2014
Neviem o aku odrodu ide, no vcelku ste si odpovedali, rastlina vytvara iba samicie kvety a preto potrebujete aby doslu k opeleniu este jednu odrodu ktra bude vytvarat aj samcie, pripadne doporucujem dnes uz oblubene partenokarpicke odrody, uf snad... celý příspěvek >
Bifteková rajčata, 4.8.2014
Neviem ako vam ostatnym, ale mne sa tento rok nedari vypestovat kvaltine plody Beefmasteru, a preto s nimi asi nadobro koncim. Mam ich asi desat rastlin, staram sa o nich najlepsie ako viem, maju vsetko ako ostatne odrody, len urodnost nejaka slabsia... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 23.7.2014
Aha, dakujem. Hm tak teraz mam dilemu, ci pockat alebo uz striekat. Kolko dni ma Calypso ucinnu dobu?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika