Příspěvky uživatele - 192.41

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 9.5.2014
Samozrejme som to pisal trochu s nadsazkou, ale niekedy je to fakt neunosne ked clovek vidi ako napr. kazdy rok susedovi splesniveju zemiaky a on s tym nic nerobi, nechapem aky ma vyznam taketo pestovanie... napada ma iba ze dotycnemu ide o sirenie... celý příspěvek >
Papriky 2014, 9.5.2014
Nemusel nicim, staci dobra zemina a vypestujete si sam este krajsie, ta mi pride dost vytiahnuta...
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleč na jádrovinách 2014, 9.5.2014
U nas takisto stromy ktore neboli osetrene, su napadnute a viac ako polovica kvetov prec, tomu hovorim razantna predcasna prebierka. Minuly rok to bolo 90 percentne napadnutie, asi to bude aj tym ze naôkol je vela neudrzovanych ovocnych zahrad. Malo... celý příspěvek >
Rajčata, cukety, dýně - máte už vysazené na záhonech?, 7.5.2014
Ja som uz dnes vysadil vsetky rajciaky, aj ked vyhlad pocasie naznacuje ze este asi zazijeme prekvapko. No aj napriek tomu som sadil nakolko uz som psychicky neuniesol dalsie tyranie.
Mají to zapotřebí?, 7.5.2014
No logiku v tom len tazko najdete,,,takto si veru zakaznikov neziskaju. Jeden by povedal ze zase je to iba o peniazoch, no takto si na dalsie peniaze nepridu...
Co vaše réva? (2014), 30.4.2014
OM by bola super odroda nakolko je mrazuvzdorna a odolna voci hub. chorobam akurat ta jej plodnost je dost slaba, a k tomu mi este dost sprchava.
Siet proti krupobitiu, 28.4.2014
Zdravim vas vsetkych, prosim vas o pomoc pri vybere sieti na ochranu rajcin, papriky a uhoriek proti krupobitiu. AK niekto mate skusenosti, napiste, chcel by som ju nainstalovat na plochu asi 40m2, takze hladam nieco v mensom baleni, samozrejme za... celý příspěvek >
Určení hmyzu, 27.4.2014
Ako uz tu bolo spominane ide o muchnicu breznovu. Mala by byt neskodna, tento rok su asi fakt premnozene.
Meruňky, monilioza 2014, 27.4.2014
Asi odstranit vsetko odumrete az do ziveho dreva a rany zatriet. Ak este nejake zive drevo ma...
Rajčata pro sezónu 2014, 25.4.2014
Tak ono riziko je az do zmrznutych ak nie este aj po... V podstate cely rok je ak sa mi nepodari kupit siet proti krupam. GFS je optimistickejsi, no predpovedi na 10 dni neverim ani zo srandy, uz zajtra to budu ma uplne pomenene. Inak napr.... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 25.4.2014
Predpoved vyzera dost optimisticky, je tu niekto kto uz ma posadene vonku? Ja sa hlasim, aj ked podmienky nemam najlepsie.
Ničenia plevela, 23.4.2014
No aby plocha neostala neosadena, tak by som vysial a zapracoval aspon 2-3x zelene hnojenie.  Inak ak by ste sadili este tento rok tak neviem ako by reagovali zemiaky na zvysky herbicidu v pôde... napr. rajcinam by to isto vadilo.
Rajčata, 22.4.2014
Samozrejme bol to iba marketingovy tah, a je to blbost. Aj ked priznam sa ze som to neskusal, tak ze by som nemal hodnotit.
Rozkvétání slivoní, 22.4.2014
Mate pravdu, napisal som potvory lebo som nevedel co to je a hufne nalietavali na kvety, tak som sa zlakol co tam robia. Mozno maju suvis s kompostami ktorych mam poblizku zalozenych niekolko. Hadam ze zberali peľ..  P.Z.
Ploskorez, 21.4.2014
Mate niekto s tymto skusenosti? po zhliadnuti na internete uvazujem o kupe, preto by som bol vdacny za nejake referencie.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika