Příspěvky uživatele - 114.253

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Pila táhne do strany, 2.11.2016
Asi máte pravdu, každý to drží jinak, ale i pohon má vliv, do které strany stahuje řetěz.Když pila zatáčí, primární problém je v nabroušení zubů, jsou jinak na každé straně broušené.
Elektrický ohradník proti vydrám a kočkám, 1.11.2016
Jaké používáte ohradníky, popř.nevyrobí mi někdo nějaký?
Dmácí uzený sýr, 22.10.2016
Do formy sýr nasekám na kostičky, zaudím-dým prostoupí mezerama a zvednutím teploty sliju do celku.
Chov ryb doma, 22.10.2016
Od kud jste brali vodu? Chtělo by to alespoň změřit pH vody. S malými pstruhy by to mohlo zatočit. Nebo jak velké dovezete?
Čištění UV lampy, 16.10.2016
Pokud to půjde octem, tak ocet, já čistil zašlou nerez termosku tabletou do myčky a teplou vodou, ale nezavírat-napění a tlakuje.Je riziko, jestli je to nekvalitní nerez, že začne p tabletě reznout. K těm magnetům, magneticky upravená voda je... celý příspěvek >
Dotazy na chov ryb, 15.10.2016
216.89..Pěkný den, zajímalo by mně jak jste přišel na to, že není dobré kombinovat kapry se pstruhama. Někde jsem se už o tom dočetl, že pstruzi hynou, asi kapr vypouští sliz, který pstruhům vadí? A co líni, nevíte jak je to s nima a pstruzi?Mám... celý příspěvek >
Dravec na premnozene ryby, 14.10.2016
Jaké koliv dravce chce už větší, aby si poradili s karásky, které už povyrostly.  Je také krásná ryba okounek pstruhový.Každá dravá ryba vám ale zatočí i se žábama.Okouny zkuste u rybářů, jestli nějaké znáte.
Chov candátů v jezírku, 13.10.2016
Je to reálné, ale jak lovit malé rybky v jezírku, jedině bez rostlin a překážek.Jednodužší by bylo nechat s candáty i plevelnaté ryby, aby se množily u nich a candáti si je chytali, kdykoli mají chuť.Některé rybky, střevličky-tuším východní se třou i... celý příspěvek >
Dotazy na chov ryb, 13.10.2016
Chovete někdo candáty? Jak jsou náročné na kyslík, teplotu atd.,děkuji.
Chov candátů v jezírku, 13.10.2016
Chovete někdo candáty? Jak je náročný na kyslík a teplotu např, v létě, díky.
Jezírkové čerpadlo, 3.10.2016
Dobrý den.Prosím o radu při výběru jezírkového čerpadla. Mám jezírko 8 m 3, chtěla bych si pořídit čerpadlo i s napojením na skimmer. Hloubka jezírka 80 cm, výška, kam by se voda měla dopravit :1,5 m nad hladinu do sudu a odtud gravitací zpět do... celý příspěvek >
Olej, 30.9.2016
Je tady maraky diskuzí o oleji na řetěz... Odpověď na původní otázku je, že do každé pily můžete lít přejetý olej, jak do starých, tak do nových, akorát jde o ekologii a za jak dlouho se v přírodě rozloží, jak se rozstřikuje, je řidší,... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 17.9.2016 Obsahuje fotku
zadejte si do gulu pond in the basement
Chov pstruhov, 17.9.2016
Pěkný den, pokud budete krmit granulemi pro pstruhy, je výtěžnost granulí až 90% a zbytek je odpad. Chovat deset, dvacet pstruhů se mi zdá reálné. Čistit vodu bude třeba, ze studny by mohla mít vysoké pH a většinou tomu tak je. Pokud tam máte... celý příspěvek >
Chov pstruhov, 17.9.2016
Zdravím, pokud máte vlhký sklep, kontejnerem s vodou a kontejnerem s filtrací mu moc nepomůžete. Ale k tématu, než vám odpoví tázaná osoba, vše se odvíjí od velikosti filtrace, vzduchování. Je spousta vzorců, kolik ryb je doporučeno. Ať jich tam dáte... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika