Příspěvky uživatele - 96.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň 2014, 16.8.2014
s tím já nemohu souhlasit, prijde mi, ze ma o trochu tezsi plody nez Žitava a tak pokud by se zvazily plody, bude vynos vyssi, nicmene ranost je zhruba stejná
Sklizeň 2014, 16.8.2014
ja sklizel koř.papriku minulý týden, mám ale Žitavu, i když mi prijde, že o chlup lepsi je prece jen stara znama Hodonínská
Rajčata pro sezónu 2014, 13.8.2014
take mi to tak prijde, v lete se uz sklizi, zaleva a pleje a na tyhle veci toho elánu uz moc není
Lilkoviště 2014, 13.8.2014 Obsahuje fotku
vyzkoušel jsem už asi kolem 22odrůd lilku a opět mě utvrdilo to, že italska sorta Giotto je bezkonkurenční, plodna a velke tezke plody
Rajčata pro sezónu 2014, 12.8.2014 Obsahuje fotku
Black Pear jsem take mel, ale plodnost byla chabá a tak je již minulostí, mix cherry viz foto
Pěstování dýně (hokaido), 12.8.2014
tech moznosti muze byt vice, ale treba to muze byt nedostatek nekterych zivin, prisusky, ale i pokud mate jen jednu rostlinu-nemusi naraz kvest samci a samici kvet a tudiz nedojde k opyleni...
Lze pěstovat kosatce na textilii?, 12.8.2014
Rád bych si pořídil větší počet kosatců, ale nechci používat herbicidy, nemá někdo zkušenosti s pěstováním kosatců na černé netkané textílii? Lze to vůbec? Rostlina tvoří trsy a tak je nutné udělat větší díru do fólie, ale co v dalších letech. Čas... celý příspěvek >
Rajčata pro sezónu 2014, 11.8.2014
ta ruzova odruda je zajimava, uz jsem kdysi zkousel ruzne sorty, ale vsechny byly bud moucnate nebo nevalne chuti, takze je jiz nepestuji, Superb je jaky?
Paprika pro venkovní pěstování, 10.8.2014 Obsahuje fotku
venku jsou i letos papriky pekne, uvidime jak se jim bude libit ochlazeni, ktere slibuji na nasl.tyden
Rajčata pro sezónu 2014, 10.8.2014 Obsahuje fotku
GZ je chutove dobra, porad ji pestuji na fotce je dobra odruda Mosaico F1, velmi dobra chut, plody jsou ve skutecnosti tmavsi (slunce trochu zkreslilo barvu)
Rajčata pro sezónu 2014, 10.8.2014
Zdenci, moc pekne, koukam, ze take pestujete Kis Mis Or., ja jsem z ni nadšen-jak plodnosti tak chutovými kvalitami
Rajčata pro sezónu 2014, 10.8.2014
nema byt nazev odrudy spis Federle, mozna se pletu, ale pestoval jsem pred lety prave Federle
Lilkoviště 2014, 10.8.2014
Pekna sklizen Katerino, ja uz se budu vicemen zabyvat jen ovalnymi odrudami, ktere maji vyssi sklizen a jdou z nich delat i kournoutky, ale je zas fakt, ze ma spotreba lilku je vyssi nez brambor, takze mam trochu jine pozadavky, nicmene vyssi vlhkost... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 9.8.2014
Parade mam take, jsem vcelku spokojen, teda az na vzrustnost, ta je suverenne nejvyssi ze vsech odrud paprik ktere mam, takze diky vysce vhodnejsi do foliaku, venku rozhodne asi s oporou, ja jsem prave mile prekvapen z odrudy Fatima, jez je... celý příspěvek >
Sklizeň 2014, 9.8.2014
ta zelena paprika je co za odrudu?pripada mi na Fatimu, ale asi to je zahranicni odruda, že?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika