Příspěvky uživatele - 96.18

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dýně, 27.10.2014
pisete k fotce, ze chcete vysit vsechna semena, pokud jste plod neizoloval od ostatnich tykvi, tak nedoporucuji z techto rostlin brat semena na dalsi rok, pokud jste nemel v okoli cukety, patizony a dalsi dýne, pripadne i sousede, zkuste to, pak by... celý příspěvek >
Lahůdková jablka pro labužníky - Váš favorit, 27.10.2014
jelikož jsem širokou verejnosti vnimam jakozto clovek vybiravy, kteremu ne vse chutna, casto pak lide rikaji, ze kdyz uz to jim ja tak ze to za to stoji: osobně hodnotím nejvyse odrudu Čistecké, která je po chutove strance nedostižná, s odstupem jsou... celý příspěvek >
Doporučte odrůdu ořešáku, 27.10.2014
Nastal čas, abych domů pořídil nové ořešáky, rozhodnut jsem že na dvůr dám červenoplodý, a dozadu k jednomu semenáči - kvůli jemu lepšímu opylení pořídím jinou odrůdu, jenže jakou - tzn., že odrůda nemusí být samosprašná. Rád bych velkoplodou,... celý příspěvek >
Identifikace nemoci jiřinek, 26.10.2014
takže: na jirinkach je viróza, tzn., ze jedine cim se virozy zbavit, je zniceni celych rostlin, bohuzel, trochu mi prijde, ze ve spodni casti fotky je mensi poskozeni od svilusek, nicmene ty zasychajici konce listu vypadaji na deficit Ca, na ktery... celý příspěvek >
Dýňové slavnosti Šebrov, 25.10.2014
vicemene ano, pyl od stejne odrudy, takze mit alespon dve odrudy..delam to tak u vzacnych sort..
Co mi to vyrostlo na zahradě za chlupatou dýni?, 22.10.2014
jiste asi je, ze se jedná o krizence, navic asi plod nebude prilis ani vyzraly-dle ten ostnu na pokožce, takze nezbyva nez sklidit a zkusit onu chut ci pachut budouci urody
Karola, 22.10.2014
nevíte zda je Karola samosprasna?pripadne castecne samosprasna nebo cizosprasna?diky
Co vaše réva? (2014), 12.10.2014
Kuky, jak hodnotite tuto odrudu-Auxerrois?-docela me mrzi, ze se tak moc nepestuje, misto ni je vsude fadní Rulanda bílá, i když je to prastará odrůda, pořád je jeji pestovani minimalni a vino na pultech je na tom zcela stejne...
Melouny 2014, 4.10.2014
i ja jsem dnes jeste sklidil podarok severu..
Paprika pro venkovní pěstování, 3.10.2014
no bud je zavarte nebo treba je ma mamka necha zaschnout doma a řada z nich zčervená a ona je pak nasuší...
Přemrznutí hroznů, 28.9.2014
Slyšel jsem, že někdo dělá víno později - z již přemrznutých hroznů, tedy v době kdy prý již mají přes 22st, nemá někdo zkušenosti? - zda to tedy opravdu funguje a pak zda není ve víně cítit nějaká namrzlina. Co jsem tak slyšel tak na podzim měly... celý příspěvek >
Asi tykev má to 40 kg. Ví někdo co to je?, 28.9.2014
mam ji na poli, foto tedy snad poridim, ale je jasne, ze dozart dokaze, protoze spodek dyne je jiz naoranzovely a ma namodraly odstin-tedy typicka vlastnost pro dozravani muskatovek, pozdnost asi jako Musquee de Provence, ale chce vysoke teploty... celý příspěvek >
Paprika pro venkovní pěstování, 27.9.2014
no beranni rohy se letos opravdu vyvedly, kazda rostlina dala pres 50plodu (Ohnivec) a Jalahot plodi kazdorocne slusne, dnes jsem je vypreparoval a dal do mrazaku-v zime do thajskych jidel idealni :)
Záchrana rajčat, 27.9.2014
to uz je plisen vzala opravdu na paškál, jinak u me nejodolnejsi na plisen a zaroven na praskani je K.M.oranževyj-opravdu doporučuji, jeste ted sbiram pekne zdrave plody
Co vaše réva? (2014), 27.9.2014
pěkné, zdá se, že se do Čech vrátí zpět vinohradů, aspoň letos mi to přijde v Čechách o dost lepší než na Moravě
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika