Příspěvky uživatele - 214.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Poškozený ořešák (Mars). Co s ním?, 28.6.2015
Dobrý den. Mám 2 letý ořešák vysoký asi 2m. Má boční výhony ve výšce asi 0,5, 1, a 1,5m a další ve vrcholku. Prosím o radu, jestli mám boční ustřihnout, nebo nechat a proč. A jak by pak měl stromek vypadat. Děkuji velmi pěkně. J.
Plotové nůžky, 23.6.2015
Dobrý den.Mám tohle a jsem s tím velmi spokojený: Multifunkční benzínový křovinořez 4v1 Avenberg Multi Forester. Zatím jen krátce, odzkoušel jsem pilu, trojzubec a strunu.Plotostřih zatím ne, ale vypadá slušně, až bude čas tak ho zkusím taky.
Krovinorez FBS 43 B2 - namotávanie trávy na osku, 12.6.2015
Uvedený křovinořez mám a žádný problém s ním nemám. Nejdříve by jste ho měl správně poskládat a ne psát, že to je haraburda. Takoví mudrlanti by si to měli nechat poskládat někým, kdo tomu rozumí!
Kapková závlaha do skleníku, 26.4.2015
Dobrý den. Můžete mi prosím napsat konkrétní odkazy na ebay (senzorem půdní vlhkosti také z Ebay atd..) Děkuji pěkně. j
Jak ostřihat tuto třešeň?, 21.4.2015
Dobrý den. Já jsem podobnou třešeň (troják) loni snížil asi o 1/4, zbytek prosvětlil a na spodní větve narouboval vynikající odrůdu. Rouboval jsem poprvé a z 20 se mi přijalo 18. Teď už se těším na výsledek. Po sklizni ještě udělám kosmetické úpravy... celý příspěvek >
Záchrana ovocných stromů, 31.3.2015
Jestli máte o to zájem, podle mne bude nejlepší, když to budete umět sám. Já jsem vše nastudoval z netu a už prosvětlují, zmlazují a roubují o 106. 
Který je nejlepší podle Vás benzín do motorové pily?, 31.3.2015
Dobrý den. Do všeho (pily, sekačka, křovinořez, zemní vrták) dávám modrý benzín Verva 100 od Benzíny, protože doufám, že je tam minimální podíl biosložky, ne kvůli oktanům. Ještě jsem neměl žádný problém se startem, nebo výkonem.
Benzínová motorová pila Avenberg Langostia YD-KW05-52YP, 31.3.2015
Dobrý den. Nikomu nic nenabízím, jen píšu názor, pro případné tazatele. Minulý týden s ní bratr skácel a částečně zmanipuloval kolem 120 m3 smrku. Řetěz brousil jednou. Řetěz i lišta je Oregon a je opravdu kvalitní. Lišta má 45 cm a při 4 až 5... celý příspěvek >
Lesnické měřící pásmo 20 m, 8.3.2015
Dobrý den. Potřebuji lesnické měřící pásmo 20 m. Prosím o radu, které: Oregon, Husqvarna, Spencer? Děkuji velmi pěkně. j.
Zemní motorový vrták, 18.2.2015
Pane Vysloužil, už máte zpětný chod? Většinou stačí malý dvoupólový přepínač. Případně s diodou v sérii, aby zpětný chod byl pomalejší.(Jestli máte použitý komutátorový motor.)
Zemní motorový vrták, 18.2.2015
Děkuji za rady. Určitě bych koupil nový stroj. Potřebuji udělat oplocení pozemků a taky bych rád vrtal otvory pro sadbu stromků. Otvorů bude několik stovek, ne však najednou, ale postupně. U toho powermatu píšou "Zdvihový objem: 57,5 cm³ ", což... celý příspěvek >
Zemní motorový vrták, 18.2.2015
Dobrý den. Budu potřebovat hobby zemní vrták. Prosím o rady a zkušenosti s níže uvedenými, nebo podobnými. Výkonem i cenou. - Půdní jamkovač Fuxtec FX-EB152 - Půdní, zemní vrták - jamkovač Lumag EB 520G - Zemní vrták Zipper... celý příspěvek >
Živý plot u rybníka, 30.1.2015
Chrastice rákosovitá
Vodní hodiny Hozelock, 29.1.2015
Dobrý den. Prosím o radu. Chtěl bych použít na závlahu ze sudu níže uvedené: - Zavlažovací hodiny Gardena EasyControl - Zavlažovací hodiny Gardena FlexControl Prosím o info, jestli to bude fungovat, které vybrat a o zkušenosti s nimi. Děkuji... celý příspěvek >
Gladioly, kde objednáváte nové odrůdy?, 2.1.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den. Já jsem koupil ze srandy v nějakém bau sáček asi 50 ks za 30Kč a ono to vyrostlo. Měl jsem kolem akorát modré lepové desky proti třásněnkám a všechny byly krásné..
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika