Příspěvky uživatele - 214.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Benzínová motorová pila Avenberg Langostia YD-KW05-52YP, 9.11.2014 Obsahuje fotku
Tak jsem jí vyzkoušel. Podřezal, odvětvil a naporcoval jsem asi 8,5 kubíkový smrk. Máte pravdu napínání řetězu je ze předu a taky jsem ho musel 3x napnout.
Benzínová motorová pila Avenberg Langostia YD-KW05-52YP, 4.11.2014
Děkuji za odpověď. Pišou, že: Napínání řetězu : boční Dostal jsem to jako dárek k sekačce, tak mne zajímá, co od ní můžu čekat.
Benzínová motorová pila Avenberg Langostia YD-KW05-52YP, 3.11.2014
Dobrý den. Máte někdo zkušenosti s touto pilou, prosím? Děkuji za odpověď. j
Automatický posuv struny, 10.7.2014
Díky moc,, to je ono.
Automatický posuv struny, 9.7.2014
Dobrý den. Prosím o popis funkce: "automatický posuv struny" u strunové hlavy u strunové sekačky. Děkuji pěkně. j
Nemocné okurky, 27.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. Prosím o radu, co způsobilo zbělaní listů okurek. Viz foto. Nikde jsem nic podobného nenašel. Děkuji pěkně.
Kanadská borůvka - skvrnitost listů, 16.6.2014
Děkuji. O víkendu to prohlédnu celé a nafotím. Mějte se fajn. j
Jak na veverky?, 15.6.2014
Pujčte si fotopast a budete mít jasno v tom, kdo to je.
Gladioly (mečíky), 15.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. Prosím o radu, co mi žere listy mečíků a jak to napravit. Děkuji pěkně. j
Kanadská borůvka - skvrnitost listů, 15.6.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. Prosím o radu, jestli někdo ví, co je to za nemoc u kanadské borůvky a jak ji léčit. Mám to asi u půlky keřů. Děkuji mockrát. j
Krovinořez z Lidlu - Florabest - zkušenosti, 10.6.2014
Můžete napsat důvod a způsob ukroucení prosím? Děkuji.
Vazelina na uhlove prevody krovinorezu, 2.6.2014
Dobrý den. To ani jeden z cz výrobců mazív nevyrábí nic podobného? To snád ani není možné.
Očkování nebo roubovaní lze nyní?, 19.5.2014
"JEDEM z HLUBNY Brno". Můžete to rozvést prosím? Děkuji. j
Roubování, 11.3.2014
Děkuji. Mám pásku širokou 15 a 25 mm. 25mm je i o něco tlustší, takže jí lze utáhnout dost velkou silou. Návin má průměr asi 30 cm, takže myslím, že mi vydrží nějakou dobu...
Roubování, 9.3.2014
"Mně teda klasická PVC páska naprosto vyhovuje. Pracuje se s ní snadno a riouby se ujímají. Nevidím důvod,  proč shánět nějakou jinou drahou zahraniční." Dobrý den. Jestli myslíte klasickou nelepíci, můžete mi prosím říct, jak jí ukončujete?... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika