Příspěvky uživatele - 209.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Italská řetězová pila AMA NBG 45,18, 5.10.2014
Pan 140.103 má pravdu. Skutečně tyto "značky " se určitě vyrábí pod jednou střechou v Číně, jen se jim dají jiné samolepky, barvy, řezací soupravy a karburátory. Dle toho se odvíjí cena.  To nepoznáte, že design těchto značek je naprosto stejný?... celý příspěvek >
Šunka bez rychlosolí, 4.10.2014
Upřímně, "šunka" ze šunkovaru mi spíše připomíná domácí šunkový salám, ve kterém vím, co je. Soudě podle druhé vyrobené šunky. Maso jsem nakrájel na menší kostky a část jsem jich rozdrtil tyčovým mixerem. Šunku si představuji trochu jinak. Je to zase... celý příspěvek >
Postrikovac Progarden, 3.10.2014
Dobrý večer, pan Vysloužil Váš postřikovač popsal, tak, jak to opravdu je. Prodloužení se k takovému levnému postřikovači ani nevyplatí vyrobit, protože byste za něj dal možná poloviční cenu celého postřikovače. Kdyby jste trochu zabrouzdal... celý příspěvek >
Šunka bez rychlosolí, 29.9.2014
Děkuji za cenné rady. Viděl jsem na You tube videa na výrobu šunky v šunkovaru. Už si nevzpomínám na název pořadu na ČT1, kde maso prohnětávali sotva chvíli a hned ho naložili do šunkovaru. S tím odblaňováním máte pravdu. Než jsem naloženou směs... celý příspěvek >
Šunka bez rychlosolí, 27.9.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, pořídili jsme si šunkovar Tescoma a zkusil jsem základní recept na šunku s česnekem bez rychlosoli o hmotnosti masa cca 0,8 kg. Směs jsem prohnětával zhruba více jak dvacet minut a nechal uležet tři dny v lednici. Tedy, domácí je... celý příspěvek >
Zemiaky - brambory - 2014?, 25.9.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, dnes jsme byli na sběru posledních řádků brambor v jednom VOD na jihu Čech po 3 Kč/kg.  Jednalo se o dosběr pro naší potřebu cca 1,5 metráku. Velké brambory byly většinou nahnilé, ale malé, menší a střední byly zdravé. Lidé... celý příspěvek >
Doporučte sekačku dle požadavků, 14.9.2014 Obsahuje fotku
Zajímavé je na Dtestu, že z většiny vyhrává Mountfield před značkovými a kvalitnějšímy výrobky. Co se týče výběru sekačky bez pojezdu, nebojím se po téměř sezoně a častého sekání doporučit základní model sekačky Viking MB248 za cenu 7590,-.... celý příspěvek >
Jak zbavit lipnice roční?, 10.9.2014
Přípravek Bofix je určený na hubení dvouděložných plevelů v trávníku.  Ať už se jedná o lipnici, nebo ježatku, na tyto trávy jsou určené graminicidy: Fusilade Forte, Pantera, Agill, Targa Super. Trávník postříkejte v období dubna. Letos Vám... celý příspěvek >
Upozornění všem majitelům sekaček pil a dalších přístrojů, 9.9.2014
Minulý týden se na sousedním revíru stal úraz při samovýrobě-těžbě dřeva motorovou pilou. Jednalo se o dva živnostníky, kteří na revíru pracují jako parta traktorista a těžař. Dřevorubec- kluk do 25 let, praxe dva roky v lese. Kácel souši,... celý příspěvek >
Protipořezové kalhoty, 9.9.2014
Roky jsem používal lacláče Profesional. V těžbě dřeva, hlavně při odvětvování vydrželi chvíli. Druhým rokem používám lacláče Stihl Economy pouze v prořezávkách a jsou jako nové.  Přední kapsy musela švadlena zašít, ale jinak jsem s nimi... celý příspěvek >
Drtička větví, 9.9.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, Standa Vám poradil s výběrem drtiče správně. Válcovému drtiči bych se pro vaše účely asi vyhnul. Ten je vhodný na silnější větvičky. Produktem válcového štěpkovače jsou cca 3 cm kousky větviček, které se dají použít jako palivo do... celý příspěvek >
Myši žerou myši?, 7.9.2014
Ona kočka také není žádná výhra. Bohužel. Máme kočky čtyři (2+2) a myši chytá pouze starý kocour. Slečny a mladík mají jiné starosti a radosti .   Ve skladu s obilím máme rozmístěné drátěné pastičky a jedové staničky s Kumatoxem. Minulý... celý příspěvek >
Je na obrazku lipa, kridlatka ci neco jineho?, 5.9.2014
Pařízek také nevidím, ale roky praxe mi říkají, že tam někde je.
Je na obrazku lipa, kridlatka ci neco jineho?, 5.9.2014
Ano, jedná se o pařízek lípy srdčité, z kterého obráží nové výmladky. Dřevina se dá určit dle pupenů. Lípa po uříznutí obráží z pařezu. Říká se tomu pařezová výmladnost.
Ochranné pomůcky protipořezové, 3.9.2014
Děkuji za zkušenost. Odpoledne jsem byl několik bund porovnat. Oregon jsou předražené hadříky na vycházku se psem. Stihl Dynamic pěkná bundička, vyzkoušel jse si jí,  ale cca 3,5 tis. se mi do pracovního oděvu nechce dávat. Líbí se mi... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika