Příspěvky uživatele - 209.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ochranné pomůcky protipořezové, 2.9.2014
Dobrý večer, rozhoduji se mezi koupí dřevorubecké bundy Stihl Standart-oranžovo zelená a Husqvarny Classic. Ceny obou bund jsou ko. 2 tis. Kč. Spíše chci bundu teplejší a praktičtější. Mám Stihl Economy, ale je to spíše bunda na teplejší dny.... celý příspěvek >
Zádový motorový rosič Farm 3S, 1.9.2014
Věřte mi, že budete spokojený. Kolega si chválí jeho nízkou hmotnost, malý hluk, jednoduché ovládání a spolehlivost. Jednak mlha je žádoucí a také spolehlivost přístroje. K rosiči dostanete tři druhy trysek na různé druhy ošetření. Všiml jsem si,... celý příspěvek >
Zádový motorový rosič Farm 3S, 1.9.2014 Obsahuje fotku
Zkušenost s tímto rosičem nemám, ale co se týče jeho ceny kol. 8 tis. Kč, určitě bych se poohlédl po jiném.  Docela se kolegovi osvědčil rosič Stihl SR 200D za přijatelnou cenu 12000Kč. Nebylo by pro Vás lepší si připlatit 4 tis. a mít... celý příspěvek >
Upozornění všem majitelům sekaček pil a dalších přístrojů, 31.8.2014
Také to nechápu s tím chladnutím stroje.  Standa Vám to vysvětlil správně.  Nalévací hrdla palivových nádržek jsou daleko od zapalovacích svíček, tudíž je samovznícení vyloučené. Kde by také elektrická jiskra měla vzniknout, aby došlo k... celý příspěvek >
Upozornění všem majitelům sekaček pil a dalších přístrojů, 27.8.2014
Po pěti letech chci oživit vlákno a upozornit Vás na již druhý případ během sedmi roků, který jsme řešili na našem revíru a který se stal minulý týden.  Jedná se o zranění obsluhy při práci s křovinořezem. V obouch případech chyběly na... celý příspěvek >
Už rostou, 27.8.2014 Obsahuje fotku
Pěkné pane Milínku! Dnešní houbařské odpoledne. Nenašel jsem plné košíky hřibů, ale směsku jedlých hub .
Už rostou, 21.8.2014 Obsahuje fotku
Krásné! Nemáte se za co stydět! Nám na Písecku několik dní pršelo a nyní vysvitlo slunko, tak se houbám daří. Dnešní úlovek jsem našel pod třemi vysokými jedlemi a pár smrky v okruhu ccca 0,05 ha. Velký hřib je zdravý, tak si pochutnáme na řízkách a... celý příspěvek >
Už rostou, 21.8.2014 Obsahuje fotku
Děkuji, že se Vám mé houbařské úlovky líbí. Tuto nádheru jsem našel cestou do práce na okraji lesa u cesty.
Křovinořez stihl fs 130, 4.8.2014
Vy nenastartujete křovinořez bez cupáku? Co ho zkusit vyměnit.
Práce s chemikáliemi, 31.7.2014
Pravděpodobně jste nedavno absolvoval školení, nebo seminář o používání chemických látek. Výtah máte na výbornou, ale toto je zahradnické forum, tak kdyby jste přidal něco z bezpečnosti práce týkajících se používání pesticidů.   Pro... celý příspěvek >
Už rostou, 29.7.2014 Obsahuje fotku
Kotrč je krásný a docela i vzácnost ho najít. Kdysi před x lety nám ho někdo ukázal, že ho našel. To jsem byl ještě malé dítě. Pondělní sklizeň. Některé hříbky to měli za 5 min. 12 a velké byly červivé. Začínají u nás růst pomalu smrkové hřiby.... celý příspěvek >
Už rostou, 26.7.2014 Obsahuje fotku
Páteční odpolední sklizeň: 70 dubových zdravých hříbků a směska jedlých hub.  Hříbky oproti předešlé sklizni byli o něco větší a hlavně všechny zdravé,až na vyjímky. Předpokládám,že o víkendu budou lesy plné aut a neukázněných houbařů.... celý příspěvek >
Už rostou, 25.7.2014 Obsahuje fotku
Dnešní neplánovaná večerní vycházka za obec do bukového lesa čítá houbařský úlovek 75 mladých hříbků a dvouch babek. Vyražte na houby, už opravdu začali růst!
Borovice, 22.7.2014
To se Stando nedá nic dělat, že jsem Vás zklamal ohledně mých lesnických znalostí, ale já se na dotaz Ivi dívám z jiného pohledu. Jednak jak sám píšete, těžko radit někomu přes internet z pár fotografií různého pohledu a nízké kvality. Jinak bychom... celý příspěvek >
Borovice, 21.7.2014
Stanislawe, napsal jsem to všeobecně! Omoriky vysoké 40m rostou např. v Kalifornii. Na našem území ji samozřejmě nenajdeme. Při studiu na lesnické škole jsme v rámci praxe chodili jako studenti i do městského arboreta, kde rostou omoriky... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika