Příspěvky uživatele - 209.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Dolmar PS 350, PS 420, 7.2.2015 Obsahuje fotku
Pro pána 34.134. Děkuji za přání. Posílám vám fotky vzduchového filtru.
Dolmar PS 350, PS 420, 7.2.2015
To červené pírko váží bez řezné soupravy, 4,7 kg, protože to je model C, tedy s katalyzátorem. H 353 sice váží 5 kg, ale nezapomeňte na to, že má větší nádržky a řezací soupravu 325", která je těžší, než hoby 3/8, tudíž hmotnost pily stoupá. Je... celý příspěvek >
Dolmar PS 350, PS 420, 6.2.2015
Ještě chci doplnit, že pila má skutečně nízkou spotřebu paliva. Nádržka vydrží přes hodinu. MS 211- 35 min. a H 353- 45-50 min.
Dolmar PS 350, PS 420, 6.2.2015 Obsahuje fotku
Včera jsem si koupil tuto pilu PS 350 do prořezávek a k výřezu nežádoucích dřevin.  U pily Stihl MS 211 má karburátor to nejlepší za sebou a strartovat pilu x krát do vyjetí nádržky mě přestalo bavit. Pila byla za poslední dobu několikrát na... celý příspěvek >
Sekačka Viking vs Stiga vs Brill, 1.2.2015
Textilní koš je lepší kvůli cirkulaci vzduchu. Co se týče údržby, koš 2x v sezoně prostříknu zahradní hadicí, nechám uschnout na slunci a vypadá vcelku jako nový. S údržbou koše bych si starosti nedělal. Pro mé potřeby výkon motoru plně dostačuje,... celý příspěvek >
Sekačka Viking vs Stiga vs Brill, 31.1.2015 Obsahuje fotku
Na jaře jsem byl ve stejné situaci, jako Vy, kdy jsem se rozhodoval mezi několika typy motorových sekaček a jestli s pojezdem, nebo bez pojezdu. Navštívil jsem několik prodejen s lesní a zahradní technikou, kde jsem měl možnost si sekačky vyzkoušet a... celý příspěvek >
Jakou keramickou pánev?, 30.1.2015
Nezakrojil.... Řízečky a ostatní mňamky pouze na prkénku. Dnes jsem u známých viděl podobné rýhy na pánvi Fusion. Pánev používali krátce na palačinky a omelety. Paní používá výhradně plastové nádobí Space tone. Ještě mi jej ukazovala. Tato pánev dle... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 29.1.2015
V r. 1996 jsem dostal tři použité Solo postřikovače 475 z r. něco mezi 1975-80, když se rušily dílny a prodejna motorového nářadí u bývalých státních, později akciových lesů. S postřikovači dělal, kdo měl ruce a nohy. Podle toho také vypadaly. Ze tří... celý příspěvek >
Výběr postřikovače stromků, 28.1.2015
Pokud potřebujete postřikovač na domácí použití a nevadí Vám nějaké deko navíc, neuděláte chybu, když si koupíte Solo 475-15 l, membránový. Přípravky jsou v malospotřebitelském balení většinou navážené na 10l postřiku a rezerva nikdy neškodí. Nevíte,... celý příspěvek >
Jakou keramickou pánev?, 28.1.2015 Obsahuje fotku
Téměř po roce oživuji vlákno, abych napsal mé zkušenosti s pánvemi, konkrétně fy. Tescoma. V létě jsem vyzkoušel keramickou pánev Vitapan, pr. 28 cm. Z prvu velké nadšení a cca po půl roce se na dně objevují zřetelně viditelné praskliny keramického... celý příspěvek >
Bazalka v květináči z marketu - přesadit, nebo ne?, 20.12.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, nechci, aby jste se hádali kvůli maličkostem. Bazalku jsem poprvé vyzkoušel na radu mé kamarádky, která ji nedavno vyzkoušela a začala ji používat do vhodných pokrmů. Jídlu dodá aromatičtější chuť,  vcelku jsme si jí oblíbyli a... celý příspěvek >
Bazalka v květináči z marketu - přesadit, nebo ne?, 20.12.2014
Děkuji za příspěvky. Květináč s bazalkou jsem koupil za 31Kč. Nezdá se mi to mnoho, protože nemusím čekat, až mi v domácích podmínkách v tomto období vyroste do takové výšky. Na ochucení pokrmů stačí pár lístečků a pro kozy ji opravdu nemám.... celý příspěvek >
Bazalka v květináči z marketu - přesadit, nebo ne?, 17.12.2014
Děkuji Lído. Původně jsem ji chtěl nechat v kuchyni na okně, ale dle Vašich rad ji dám k oknu na verandu, která je chladnější.
Bazalka v květináči z marketu - přesadit, nebo ne?, 17.12.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, koupil jsem bazalku v květináči, ale bohužel od prodavaček jsem se nedozvěděl, co s ní dál. Má se přesadit do jiné země? Pokud ano, poraďte mi prosím, co a jak. Kde v bytě ji bude nejvhodněji umístit, aby vydržela co nejdéle. Jak... celý příspěvek >
Jonsered 670, 9.12.2014
Pro zajímavost bych upřesnil, proč výrobce Jons. 670 Super II přejmenoval na J 670 Champ (Champion). Závodník v 90 letech s touto pilou vyhrál MS v dřevorubeckých disciplínách, proto ji výrobci hrdě dali právě toto označení. Jméno a rok si již... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika