Příspěvky uživatele - 209.12

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jonsered 670, 9.12.2014 Obsahuje fotku
Dobrý večer, ano, prodavač měl pravdu.  Na druhé fotografii jsem si tužkou poznamenal srovnání šestistovkové řady, když jsem se rozhodoval, jakou si po škole koupím svou první pilu. Tehdy to byla Stihl 044. Kdybych věděl, co budu v té době... celý příspěvek >
Určení druhu borovice, 8.12.2014
Skutečně se jedné o borovici lesní (Pinus sylvestris).
Jonsered 670, 7.12.2014
Zdravím Vás! Pila se prodávala se 46 cm lištou, ale my jsme používali 37 cm dlouhé lišty prakticky v 90 % na všech značkách.  Vyjímkou byly pily Stihl, které se standartně dodávaly se 40 cm dl. lištou. Bylo to z důvodu univerzálnosti a také... celý příspěvek >
Jonsered 670, 6.12.2014
Zkušenosti s touto pilou mám takové, že jsme si pily mezi spolužáky půjčovali na vyzkoušení, protože jsme věděli, že pily, které nám na školách rozdali nám do budoucna vyhovovat moc nebudou. Těžko se popisuje zkušenost s pilou, se kterou si na praxi... celý příspěvek >
Jonsered 670, 6.12.2014
Pro zajímavost, v r. 1992 spolužák a kolega J 670 Champion kupoval za škoní cenu něco přes 16 tis., jinak stála něco přes 20 tis.
Jonsered 670, 6.12.2014 Obsahuje fotku
Zasílám Vám data z prospektů firem Husqvarna a Jonsered z r. 1991. Stáří pily je min. čtvrt století. Některé náhradní díly se ještě sehnat nechají. Pokud Vás zajímá více, pokusím se sehnat návod k obsluze s katalogem ND. Co se týče charakteristiky... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 30.11.2014
Kam myslíte, že se vyváží jímky z prasečáků a kravínů? Samozřejmě, že na pole a louky. Kejda se zapravuje moderními kejdovacími vozy do půdy na způsobu kultivační radličky a aplikačního zařízení. Na trhu existuje několik druhů krystalických hnojiv na... celý příspěvek >
Máte někdo zkušenost s nátěrem stromků proti okusu zajíců?, 18.11.2014
O jaký se jedná přípravek-repelent? Přípravků na ochranu sazenic proti okusu a ohryzu před zvěří je několik s odlišnými druhy působení. 
Drtič větví Vares Shark, 11.11.2014
Myslím, že videa jsou bez komentáře  ! Za tu dobu bych měl dřív podrceno a vlků do násypky žraloka cpu dvě hrsti naráz a né po kusech, jako v ukázce prvního videa! Nehledě na to, že obsluha v obouch videích větve do štěpkovače cpe, jako do... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 10.11.2014
Abych vysvětlil proč jsem drtil suché větve, tak proto, že kamarádce někdo prořezal před třemi roky ořešáky a jabloně. Větve ji pár let na zahradě překážely, tak jsme je podrtili. To byl jediný důvod, proč jsem drtil suché větve. Z některých... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 10.11.2014 Obsahuje fotku
Pro pána 103.48: Suché větve jsem podrtil ze dvou prořezaných silnějších ořešáků a ovocných stromů na jiném soukromém pozemku, než-li na našem.  Kdyby jste si pozorně přečetl celou diskuzi, tak jsem zde zveřejnil několik fotografií, vč.... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 9.11.2014
Aleši, některé "poznatky " musíme brát s rezervou. Ono je lepší zkritizovat práci druhých (výrobce), než vymyslet něco jiného. Osobně na kolečka výhrady nemám, po vlastní ose jezdí i několik 100 metrů a bez problémů. Trojnožka z vlastní praxe je... celý příspěvek >
Jakou vybrat strunovou sekačku do 1500,- Kč, 31.10.2014
Částku 1500Kč, kterou jste ochotný investovat do neznačkových čínských strunovek bych na Vašem místě nedělal. Jak píše kolega nade mnou, za kvalitu si musíte připlatit. Zkuste si vybrat ze značkového Stihlu, kde se cena strunových elektrických... celý příspěvek >
Drtič větví Vares Shark, 27.10.2014
To jsem rád, že Vám tato diskuze, kterou jsem založil pomohla. Co se týče uchycení nože šrouby, myslel jsem tím, že by byl vhodnější inbus, nebo Torx kvůli ožvýkání drážky. Na dřevnaté větve je drtič dobrý, ale na čerstvě seřízlý živý plot ze... celý příspěvek >
Italská řetězová pila AMA NBG 45,18, 5.10.2014
Přikládám video, které snad hovoří za vše! Světe, div se, ale tyto levné "pily " jsou mezi uživateli dost rozšířené!
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika