Příspěvky uživatele - 248.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tuje Smaragd, 26.9.2015
Stačilo by 2x v týdnu, ale tak po 10 litrech, než zakoření. Voda musí ke kořenům protéct, takhle je vlhký jen povrch. Také záleží, jakou máte zem.  Lída
Tuje Smaragd, 26.9.2015
Namočil jste baly před zasazením? Mohly být proschlé, špatně pak nasákají. Hlavně POŘÁDNĚ jednorázově zalejte, minimálně 1-2 kbelíky k jedné, až u nich bude zůstávat stát voda. Tak brzy po vysazení rozhodně... celý příspěvek >
Kde koupit polokmeny či vysokokmeny, 26.9.2015
Stromky na podnožích pro polo- a vysokokmeny má i Uherský Ostroh (prodejstromku.cz).           Lída
Prosím o určení názvů rostlin, 25.9.2015
Bíle kvetoucí kytička (jako knoflíčky) s úzkými tmavě zelenými pilovitými lístky je ale opravdu řebříček bertrám. Stonky "klasického" řebříčku jsou na fotce vlevo dole.           Lída
Plazivá Borůvka, 24.9.2015
Lesní jahody - rozrůstají se šlahounky...
Prosím o určení názvů rostlin, 24.9.2015
5. druh okrasného pryšce, 8. je okrasný česnek           Lída
Orchidej - boční rašení, 23.9.2015
Také jsem na jedné měla podobný "špatný", zůstal menší ze zaschlou špičkou, ale další vyrostl normální. Nesmíte na ni tak spěchat.           Lída
Co to je za kytku?, 23.9.2015
No jo, s tou staticí máte Josefe pravdu, nevšimla jsem si těch odkvetlých šťopek  .           Lída
Co to je za kytku?, 23.9.2015
Ta třetí je listopadka, ta by vám za chvíli měla kvést. Po odkvětu nechte suché stonky do jara (chrání před zimou), ostříhejte až na jaře.   Ta druhá mi připadá jako záplevák, ale bez květů se to špatně určuje.  Lída
Gascoigneho šarlatové, 22.9.2015
GŠ na A2 nabízí Uherský Ostroh - "prodejstromku.cz"           Lída
Orchidej - boční rašení, 21.9.2015
Nestříhat!! Nechat, další list může být normální. Buďte ráda, že raší i z boku, budete mít trs.           Lída
Matčino, 20.9.2015
...úplně tu chuť cítím na jazyku...           Lída
Chci zasadit švestku, poraďte druh, 20.9.2015
Nechala bych to na jaro. Co když tam v zimě vleze zajíc...            Lída
Coxova Reneta a Spalord - kde koupit?, 18.9.2015
Měla jsem od nich hrušeň, přišla pěkná silná, dobře zabalená.        Lída
Cotoneaster dammeri radicans, 18.9.2015
Nastříhejte si z dřevnaté a polodřevnaté části řízky asi 20cm dlouhé a píchněte je někde venku do země. Stimulátor můžete, ale nemusíte použít. Zakořeňuje lehce, kolikrát zakoření větvičky ležící na zemi. Nepoužívala bych měkkou zelenou koncovou část... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika