Příspěvky uživatele - 248.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co to je za strom?, 24.11.2015 Obsahuje fotku
Ano, Hakuro -Nishiki. Pěktuje se buď řízkovaná jako keř nebo roubovaná na kmínku.                          Lída
Jaká je to rostlina?, 23.11.2015
Je to kala, možná odrůda Fire Glow, moje má listy i květy jako ta vaše (ale moje už je od října zatažená). Teď při dokvétání ji můžete trochu přihnojit, ale až odkvetlé květy začnou schnout, postupně omezte zálivku a rostlina zatáhne. Můžete pak dát... celý příspěvek >
Hniloba pod slupkou, 23.11.2015
Souhlas, hořká pihovitost - nedostatek přístupného vápníku - postříkat začátkem léta několikrát Kalkosolem. Některé odrůdy nebo mladší stromky jsou k hořké pihovitosti citlivější, u mne to dělá Goldstar. Zobrazenou odrůdu neznám.   Lída
Pomôže vtáčiemu zobu jeho radikalne prerezanie?, 21.11.2015
Klidně bych ho zkrátila ještě víc, tak na třetinu stávající výšky. Provedla bych to brzy zjara, když se stříhají stromy. Teď přes zimu bych ho nechala být.  Lída
Výsadba buxusu, 20.11.2015
Zasadit teď VEN, pořádně zalít a nakrýt chvojím. Během zimy za bezmrazých dnů občas zalít. Ve skleníku by nejspíš sazeničky mohly uschnout.           Lída
Určení odrůdy jabloně, 17.11.2015
Hádám dle databáze - Kalvil bílý zimní?           Lída
Azalka venkovní v květináči - jak ji zazimuji?, 17.11.2015
ps - pokud nemáte zahradu a máte ji třeba na balkoně, použila bych o něco větší květináč nebo bedýnku. Vložila bych květináč s azalkou a obsypala listím, případně ještě kolem natáhla bublinkovou fólii, aby květináč tolik nepromrznul. Opět nahoru... celý příspěvek >
Azalka venkovní v květináči - jak ji zazimuji?, 17.11.2015
Také bych květináč zapustila venku do úrovně země, přikryla bych chvojím a občas během bezmrazých dnů zalila.           Lída
Mladé stromky - dočasné stanoviště - do čeho nasadit?, 17.11.2015
Do kvalitní země s kompostem na záhon, bez květináče. Se stromky jsem následující sice nepraktikovala, ale dělala jsem to o obdobném případě s keři - dala jsem při sázení kolem balu síťku od koupené cibule nebo brambor - při opětovném vyrytí udržela... celý příspěvek >
Poznáte odrůdu - jabka foto, 17.11.2015
Ještě popište chuť - kyselá, sladká, svěží, fádní, navinulá...   Lída
Sázení a pěstování malin, 16.11.2015
Může se vám ale stát, že nové výhony prostě z tvárnice vylezou a uvnitř tvárnice nebudete mít nic - staré pruty přece vystříháte. A když vylezlé do trávy posekáte sekačkou, tak budete bez malin.     Lída
Sázení a pěstování malin, 13.11.2015
Ale na fotce máte maliny zasázené ve ztraceném bednění, ne záhon malin ohraničený ztraceným bedněním... Nezlobte se, ale jak dlouho si myslíte, že jedné rostlině maliny bude stačit prostor uvnitř ztraceného bednění?? Rok, max.dva. Podle mne zbytečná... celý příspěvek >
Suchomilné květiny, 12.11.2015
Jinak z kytek trvalek by tam šel přidat třeba nějaký barevný řebříček, polštářové floxy, mateřídouška, rozrazil klasnatý, santolína, levandule nebo něco podobného.   L.
Suchomilné květiny, 12.11.2015
Co takhle vyšší tráva (třeba nějaké proso- P.virg.Squaw, Heavy Metal...), malá kulatá thuje  (Th.occ.Danica) a převisající červené sedum (S.spurium purpureum)? Nebo žlutý sloupovitý jalovec (J.Gold Cone), nižší stříbrná tráva (kostřava sivá)... celý příspěvek >
Co je s těmi zákrsky?, 11.11.2015
Souhlasím, ony ty stromy jsou zřejmě dost staré a zanedbané, neošetřované. Ale o ty nové stromky je potřeba se pak pořádně starat a dát jim to, co potřebují. A ne nechat neošetřené rány atd a po osmi letech téměř žádné péče zjišťovat, co dělám... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika