Příspěvky uživatele - 248.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hruška neznámá, 6.12.2015 Obsahuje fotku
Teď jsem stáhla ještě letošní fotky té sousedčiny hrušky. Jen mne zaráží, že vámi určená Hardyho je máslovka a tahle má vysloveně zrnitou dužinu, vzhledově by asi odpovídala. Je až nechutně sladká a hrozně moc "navoněná", snědla jsem půlku a dost.... celý příspěvek >
Hruška neznámá, 5.12.2015
Ta sousedčina odrůda na mých fotkách asi není z běžných, je nás tam kolem 60ti zahrádkářů, většina má nebo měla hrušně různých odrůd od podzimních až po pozdně zimní, ale tuhle žádný nezná. Plody mají většinou dost širokou horní část u stopky, jen o... celý příspěvek >
Hruška neznámá, 5.12.2015 Obsahuje fotku
Nejsou ty poslední tři fotky z jiného stromu? Jinak odrůda by mne také zajímala, sousedka má zřejmě stejný cca50 let starý strom po předchozím majiteli, koruna ne příliš velká, plodí bohatě v 2.pol.září, dužina jakoby zrnitá, šťavnatá, chuť... celý příspěvek >
Které rostliny v květu výrazně silně voní?, 4.12.2015
Z velkokvětých růží na dálku voní Remy Martin a Big Purple (z těch, co mám)...           Lída
Nový stavební zákon, 3.12.2015
Nedivte se, od hranice můžete bez souhlasu souseda stavět až ve vzdálenosti 2m. Ale s tím zastíněním pozemku asi paní neuspěje, pokud má 1.března minimálně 3 hodiny osluněnou aspoň polovinu svého pozemku... celý příspěvek >
Co zasadit k tomuto plotu?, 3.12.2015
Ono až se vám to všechno rozroste a vyroste, tak tam k vám vidět nebude. Fíkovník tak 2m šířky + 3m výšky, trubač také tak, Picea conica cca 1,2š+ 2v, vzadu u plotu máte něco sloupovitého zeleného (za uschlou žlutou kytkou), ať to je sloupovitý tis... celý příspěvek >
Aké je to hnojivo?, 3.12.2015
Obojí jsou dusíkatá hnojiva. Ledek amonný s vápencem jsem používala k jarnímu hnojení ov.stromů a ov.keřú společně se superfosfátem a síranem draselným, lze jím ale přihnojit cokoliv, co potřebuje dotat dusík (třeba růže). Účinkuje pokud vím... celý příspěvek >
Které rostliny v květu výrazně silně voní?, 30.11.2015
Růže, floxy, lilie, narcisy, jasmín (pustoryl)...         Lída
Proč se přikrývat česnek výhody / nevýhody, 29.11.2015
Má sousedka, dlouholetá zahrádkářka, předčasně vylezlý česnek přihrne zemí (podobně jako brambory). Mívá ho pěkný.           Lída
Narcisy v prosinci, 28.11.2015
V obchoďácích různého typu nebo v zahr.centrech je před Vánoci mívají. Lída
Jaký keř zasadit pod kaštan (jírovec)?, 27.11.2015
Tam spíš bude problém, že vám děcka v době dozrávání kaštanů ty keře zpustoší... Jinak z nižších keřů třeba stálezelený brslen fortuneův (v různých barevných variantách) snese téměř cokoliv. Z o něco vyšších keřů jsou vděčné a nenáročné i... celý příspěvek >
Tulipány v květináčích, 25.11.2015
Jo jo, to jsem nenapsala - díky za doplnění      Lída
Keř na suché nepříliš úrodné místo - doporučení, 25.11.2015
Kdouloň, kolkvície, hroznovec (Exochorda racemosa), vyšší tavolníky...    Lída
Tulipány v květináčích, 25.11.2015
Dcera tulipány v květináčích obsype suchým listím, obalí bublinkovou fólií, přikryje chvojím a nechává na balkoně.           Lída
Je letos opravdu málo myší?, 24.11.2015
Kočka přinese nějakou skoro každý den...        Lída
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika