Příspěvky uživatele - 248.131

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co je s těmi zákrsky?, 11.11.2015
Za osm let, co jste majitelem zahrady, jste stromům nedodal vlastně žádnou organickou hmotu (hnůj, kompost nebo aspoň mulč)? Jestli jim dáváte sem-tam "nějaká" průmyslová hnojiva, to je málo, hlavně na písčité půdě (také ji mám). Tam se veškeré... celý příspěvek >
Co to je za keř?, 9.11.2015
Jo jo, kvete celou druhou polovinu léta až do zámrazu .  Při silných zimách zmrzá skoro až k zemi, ale většinou přežije.         Lída
Co to je za keř?, 9.11.2015
Perovskia. Zjara se stříhá nakrátko, je pěkná k růžím, chce plné slunce. Jsou vyšší i nižší kultivary (P. Little Spire).           Lída
Vánoční narcisy, 7.11.2015
Zasaďte je a zatím nechte v chladu (ne mráz). Po přenesení do teplé místnosti pak kvetou za 6 týdnů.           Lída
Nektarinka Venus, 6.11.2015
U mne byla letos obalená plody, jednou jsem ji normálně protrhala ve velikosti vlašského ořechu, pak znovu, když bylo málo vody na zalévání. I tak bylo plodů hodně a velké a .  Vyhovuje mi u ní právě pozdní doba zrání - stačíme dojíst... celý příspěvek >
Česnek jako cibule, 4.11.2015
Pokud nasázíte ty své jednostroužkové česneky / cibule, vyroste vám z něj příští rok klasický stroužkový česnek.           Lída
Jak se jmenuje tato rostlina?, 2.11.2015
Acalypha hispaniolae - akalyfa, kočičí ocásek Ale jestli vám přežije, nevím, připadá mi už spálená mrazíkem...    Lída
Teď a nebo na jaře?, 1.11.2015
Až na jaře a tam, kde ho budete potřebovat. Dává se pod plodiny první tratě (okurky, rajčata, papriky, brambory, celer, květák, pór).           Lída
Soňa - pomoc se švestkou a hruškou, 30.9.2015
Stando, nezlobte se, ale hrušně proti rzi se stříkají těsně před květem a po odkvětu. Na Pražském Př. se musí každoročně, ta potvora u nás napadá dokonce i větvičky :-((. Bez postřiku mají hrušně listy oranžové+ hnědé, pak zhnědnou a předšasně úplně... celý příspěvek >
Caryopteris - velikost keře, 30.9.2015 Obsahuje fotku
Velikost záleží i na zemině a hnojení. Zatím jsem u nás nějvětší viděla cca šířky i výšky 80cm. Kultivar nevím, byl to klasický se šedozeleným listem. Worcester Gold je o něco málo menší, pestrolistý (jméno kultivaru nevím) také. Ono těch kultivarů... celý příspěvek >
Jak zachránit kaktus, 30.9.2015
Naprostý souhlas - teplá voda musí být teplá jen mírně, abyste ho pak neopařil .           Lída
Soňa - pomoc se švestkou a hruškou, 30.9.2015
U hrušní se dnes bez chemie neobejdete, v celé republice řádí rez hrušňová. Místo nich bych volila něco jiného, třeba broskev + meruňku (višeň, třešeň). Vzhledem k požadavku na obdělávání pod stromky a výšce koruny bych volila čtvrtkmeny, mám to také... celý příspěvek >
Jak zachránit kaktus, 29.9.2015 Obsahuje fotku
Jestli je v těch místech měkký, tak jedině odříznout dosud zdravou část, nechat ji pár dnů zaschnout a pak ji nechat znovu zakořenit. Po odříznutí zdravého vršku doporučuji mu trošku seříznout hranu kolem dokola, jinak se při zasychání otáčejí... celý příspěvek >
Prosím o určení názvů rostlin, 28.9.2015
Poupátka to má jako karafiát... Trochu mi to připomíná hvozdík bradatý, ale ten mívá mezi kvítky takové štětinky.           Lída
Jaký okrasný keř vysadit vedle tújí v předzahrádce, 27.9.2015
No túje už hodně lidí začíná konečně likvidovat, okrasné keře by chtěly asi větší propagaci, co třeba vajgelii, skalníky, tavolníky, mochny atd
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika