Příspěvky uživatele - 195.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jak zjistit druh banánovníku?, 26.1.2014
Dobrý den. Semínka z koupeného banánu nebo koupená semena banánovníku?  Plně vyvinutá semena dělají pouze plané druhy banánovníků, takže jestli jste sázela něco z normálního koupeného banánu, tak Vám nic nevyroste. Vhodnost pro pěstování se... celý příspěvek >
Kterou letní jabloň?, 24.1.2014
Dobrý den. Rád bych využil tohoto vlákna a zeptal se na odrůdu Piros - jaké s ní máte zkušenosti co se týče chuti, odolnosti atd.. Děkuji.
Meruňka " Gvardějskij", 20.12.2013
Je nějáký zvláštní důvod se u tohoto kultivaru bát nakažení Phytomonádou? Předpokládal bych, že kdyby se mi podařilo získat materiál z Lednice, že by mi neposlali něco nakaženýho...
Meruňka " Gvardějskij", 20.12.2013
Dobrý den. Chtěl bych se zeptat, zdali někdo pěstujete nebo nevíte kde sehnat tuto hladkoplodou odrůdu meruňky. Děkuji.
Jaká odrůda jabloně je rezistentní a zároveň chuťově výborná?, 22.9.2013
Dobrý den. Snad nikdo zde nezmínil odrůdu Admirál, která by taktéž měl být vynikající. Nebo máte jiné zkušenosti? Sám přemýšlím, čím doplnit řadu stromků na M9 - už mám Topaz Red a Sirius a třetím adeptem měl být právě Admirál...
Pokus s podnoží P. Triloba?, 11.8.2013
Tak jsem zjistil, že jsem úplně zaměnil názvy. Není to tedy P. triloba, ale okrasná, nízká mandloň P. tenella.. No snad i tak by se to dalo, či ne?
Pokus s podnoží P. Triloba?, 10.8.2013
Dobrý den. Právě tu odolnost vůči vápníku a snad i nižší vzrůstnost bych od této kombinace očekával. Nejsem moc fanda do "okrasnin", pokud nepřinášejí zároveň i nějáký konzumovatelný přínos. Takže to odzkouším a uvidíme. Díky za reakci.
Pokus s podnoží P. Triloba?, 9.8.2013
Dobrý den. Na zahradě máme keř této okrasné mandloně a tak mě napadlo, že bych mohl zkusit některý výhon naočkovat broskví. Zkoušel to třeba už někdo, nebo je to jen ztráta času? Na internetu se mi nic najít nepodařilo. Díky.
Banánovník - odstranění listů, 6.8.2013
Ano, suché listové pochvy je možné odstraňovat. Já sám to na banánovníku dělám už několik let a když se to provede správně, vůbec mu to nevadí. Suchou listovou pochvu opatrně odloupnu až do místa, kde přechází v ještě živé pletivo (lépe kousek nad,... celý příspěvek >
Letní jablka dozrávají, 5.8.2013
Dobrý den. Měl bych dotaz na odrůdy Geneva Early a Piros. Jestli je někdo pěstujete, které z nich je kvalitnejší co se týče chuťových vlastností? A jak jsou na tom s odolností nemocem? Předpokládám, že než Průsvitné letní které máme, budou asi obě... celý příspěvek >
Meruňka Tsunami, 16.7.2013
Dobrý den, můžu se Vás zeptat, v jaké nadmořské výšce meruňku pěstujete, že Vám dozrává až teď? Měl jsem za to, že nic ranějšího než "Tsunami" (31dnů předVP) u nás ani není k sehnání a chtěl jsem si jí jako jako takový úvod do sezony meruňek... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika