Příspěvky uživatele - 195.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Hybrid švestkomeruňka, 26.7.2014
Pěkné. A to má být co? Dapple?
Co vaše réva? (2014), 1.7.2014
Tak jenom pro srovnání - právě dokvéta Vostorg muskatnyj, Muromec tipuji zítra první květy. Julian u zdi teprv nesměle začíná nakvétat. Ano, tak moc jsem pozadu ve 450 m. Už jsem ale redukoval laty na Glenoře a Venus. Mylel jsem si, že počkám s... celý příspěvek >
Roubovaná rajčata - plíseň bramborová, 20.6.2014
Dobrý den. Můžu se zeptat, jaký efekt má to mléko?
Obaleč východní a makadlovka broskvoňová, 14.6.2014
Jenom malý, rýpavý, off-topic detail - hlemýžď je Páskovka keřová, ne hlemýžd zahradní. Taky nám lezou na meruňku.
Co vaše réva? (2014), 10.6.2014
U nás (JČ, 450 m.n.m)  podobně - Sommerset u zdi už odkvétá, Romulus se teprv chystá. Na volném prostoru jsou rozkvetu nejblíž Glenora a Venus.  Ostatní jsou ještě trochu dál od kvetení, ale je pravda že proti minulému roku je to pořád... celý příspěvek >
Štěpování révy - stratifikace, 27.5.2014
Dobrý den. Tak mě se podařilo naočkovat zelené očko z letošního výhonu kontejnerováného Talismanu na starý dřevitý kmen - právě začalo prorůstat. Zimní očko z Alladina se nechytlo... Marek
Daple dandy pěstování, 18.5.2014
Pravděpodobně by pluot mohly opylovat i myrobalány. Ani ty nikde v okolí nejsou?
Zřejmě poslední mrazík, 8.5.2014
Záleží na odrůdě- některé jsou plodné i na sekundárních pupenech.
Preočkovanie starého vinohradu, 28.4.2014
Díky za reakci. Ten kořenový systém je bezpochyby velké plus, jen že to není roubované no. Ale ono v mých 420 m se doufám nemusím révokaza bát, takže je to jedno. Hlavy tlačí nějáké výhony kousek nad zemí, tak to tentokrát nechám a zkusím  to... celý příspěvek >
Preočkovanie starého vinohradu, 26.4.2014
Dobrý den. Měl bych dotaz - máme u jižní zdi 2 asi 20 leté hlavy pravokořenné Chrupky bílé a já bych rád na jejch místo dosadil dvě nové lepší odrůdy. Sazenice už mám připravené, ale ted je mi líto těch starých silných keřů a přemýšlím, jestli bych... celý příspěvek >
Mráz - malé plůdky meruněk, 18.4.2014
Již vytvořené plůdky by místo svěže zelené barvy měly zeleno-hnědou až černou v případě silnějšího mrazu. Dokvítající květ můžete utrhnout a podívat se dovnitř. Když jsou okvětní lístky zhnědlé od mrazu, tak bývá většinou vymalováno.
Sázení v únoru?, 15.2.2014
Dobrý den. Mám nahrnkovné sazenice révy (zakoupené jako prostokořenné) a bojím se, že v našem teplém domovním sklepě, v této nezimě, začnou sazenice rašit. Myslíte, že je možno sazenice vysadit už ted ven? Děkuji. Martin K.
Zuzana, 28.1.2014
* obě rodičovské
Zuzana, 28.1.2014
Zdravím. Pěstujete/ pěstoval jste někdo také dalšího křížence Zvonkového - Zvošu? Stromek jsem si loni ze zvědavosti pořídil, protože mi obě odrůdy chutnají...
Množení vinné révy, 26.1.2014
Nie som žiadny pedant, ale teda minimálne interpunkčné znamienka by to chcelo (keď už né pravopis). Toto sa naozaj nedá... Max
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika