Příspěvky uživatele - 195.22

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Žluté skvrny na listech palmy, 1.1.2015
Já bych to spíš než na fyziologickou poruchu viděl na silné napadení sviluškou...
Co to je? Broskvoň?, 19.12.2014
Je to semenáč broskvoně. Mám jich u zdi taky pár a stále jsou plně olistěné. Zeď drží více tepla a tak jsou stále ve vegetaci.
Japonská slivka, 18.12.2014
Možná by mohly stačit i např. v okolí kvetoucí myrobalány. Dobu květu budou mít podobně časnou.
Čierna rajčina, 10.12.2014
A můžu se Vás zeptat, jak hodnotíte jejich chuť? Já jsem je měl tuto sezonu a bylo to jedno velké zklamání. A to jak chuťově(žádné cukry, žádné kyselinky) tk v náchylnosti vůči plísni bramborové, kterou chytlo suvěréně jako první. Podobná odrůda... celý příspěvek >
Přeroubování moruše, 8.11.2014
Přeroubování by mohlo být možné druhy M. nigra, M. rubra či M.kagayamae. Nemám bohužel s plody těchto moruší žádné zkušenosti, takže jak moc by jste si po chuťové stránce polepšil, nedokážu říct. Očkování na jednoletý obrost z kmene by asi bylo... celý příspěvek >
Přeroubování moruše, 8.11.2014
"Příbuzenstvo spíše hledejte mezi ostružinami, malinoostružiníky, které by připadně mohly být naočkovány... " To je vtip? Nic z čeledi Rosaceae se na moruši z čeledi Moraceae rozhodně nechytne, byť plody mohou vypadat poněkud podobně.
Čierna marhula, 25.10.2014
P. dasycarpa by měl být kříženec meruňky a myrobalánu (armeniaca x cerasifera), ne ryngle. Každopádně by bylo zajímavé to vyzkoušet. Kolik si za stromek účtují?
Výběr zimních odrůd odolných sršňům a vosám, 4.10.2014
Trochu se divím, že vůbec řešíte vosy. U nás jich bylo jenom pár v době dozrávání hrušek, ale opravdu jen trocha. A jablka u nás snad nikdy nenapadaly...
Neznama/e odruda/y, 15.9.2014 Obsahuje fotku
No Nero jsem už předem sám vyloučil kvůli velikosti i tvaru bobulí. Ještě tedy přidávám foto listu a bobule. Asi to opravdu bude ta Kodrjanka. To mě teda štve - Muromec měl být ranější a odolnější, což jsou v mé poloze hlavní kritéria...
Neznama/e odruda/y, 15.9.2014 Obsahuje fotku
Tak bohužel s indetifikací předchozích jsem nepochodil, ale nedá mi to a zkusím se zeptat ještě na tuto révu. Muromec to určitě není, ten by měl mít kulaté bobule a už by měl být zralý. To, co mám, je zatím jen lehce nasládlé. Mohla by to být... celý příspěvek >
Neznama/e odruda/y, 31.8.2014 Obsahuje fotku
List 2.
Neznama/e odruda/y, 31.8.2014 Obsahuje fotku
Hrozen 2.
Neznama/e odruda/y, 31.8.2014 Obsahuje fotku
List 1.
Neznama/e odruda/y, 31.8.2014 Obsahuje fotku
Dobrý den. Rád byh využil tohoto vlákna a zkusil se zeptat na moje dvě neznámé odrůdy. Obě byly zakoupeny u Starkla před několika lety, napřed hojně zmrzali díky nevhodnému zasazení, poté byly přesazeny ke zdi a tam teprve začaly plodit. Nicméně hned... celý příspěvek >
Co vaše réva? (2014), 28.7.2014 Obsahuje fotku
U nás je do vybarvování čehokoliv ještě daleko (450m), ale alespoň už se to trochu začalo nalévat.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika