Příspěvky uživatele - 65.132

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co už jste letos naštěpovali?, 15.1.2014
Zkusili jste už letos, vzhledem k mírnému počasí, něco naštěpovat - v interiéru nebo venku?
Kalfas jako květináč - zdravotní hledisko, 17.12.2013
Kalfasy jsou zřejmě z polypropylénu. Jeho loužitelnost je nízká a nevím o tom, že by v něm byly nějaké významné škodliviny. Sám kalfasy používám na velké citrusy, po předešlém použití na sběr dešťové vody. I v případě výskytu škodlivin bude... celý příspěvek >
Očkování, 11.12.2013
Forkertovým (nebo obdobným) očkováním můžete skutečně úspěšně štěpovat celoročně. Já jiné očkování nepoužívám, nic tedy nevylupuji a nepátrám po míze. Začnu v lednu, kdy mám nejvíc času (za mrazu jen v interiéru). Víc ale roubuji. Přiznávám se,... celý příspěvek >
Stratifikace peckovin, 11.12.2013 Obsahuje fotku
Názor k mandloňovým podnožím: nestandardní osivo je vždycky maličko rizikové. Používám proto hlavně typové broskvomandle BMVA. Na nestandardní mandloňové podnoži mám jen jeden stromek (mandloň). Ze zkušeností známých však mohu potvrdit, že se... celý příspěvek >
Stratifikace peckovin, 10.12.2013
K mandlím: koupil jsem nedávno hrst zahraničních mandlí ve skořápce. Byly evidentně loňské se seschlými jádry. Ponořil jsem je bez vyloupání na 4 dny do vody a pak jsem je dal do ledničky. Většina z nich už po měsíci vyklíčila. Letošní mandle by asi... celý příspěvek >
Očkování, 10.12.2013 Obsahuje fotku
Není to překlep, dělám obvykle stromkové růže a plané výhony ostraňuji až po nekolika týdnech po očkování.
Očkování, 9.12.2013
Jarní očkování dělám skoro u všech ovocných dřevin. Hlavně u jabloní, hrušní, meruněk, švestek, třešní, moruší, tomelu, citrusů a rybízu. Dobře to jde i u růží. Tady však platí ještě silněji zásada, že terminál a výhony nad budoucím očkem... celý příspěvek >
Česnek z hypermarketu k sázení?, 3.12.2013
Já jsem včera odpoledne sázel mezi jahody odděleně dva druhy česneku. Český sadbový stál 320 Kč/kg a španělský z hypermarketu v akci stál 49 Kč/kg. Oba vypadaly zdravě, ale přesto jsem je namořil. Jsem zvědav na rozdíly v úrodě. Myslím, že není... celý příspěvek >
Roubování meruněk, 3.12.2013
Asi to bude skutečně tak, že metody skladování roubů nejsou příliš důležité. Já mám jen pro sebe velikou ledničku, ale koupené a darované rouby všech dřevin skladuji až do začátku března venku (na zahradě v teplé meruňkové oblasti). Suma teplot je... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika