Příspěvky uživatele - 165.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Co dělat proti plzáku španělskému?, 14.9.2013
Našla jsem pod sudem asi 300 vajíček nejspíše slimáka (bíloprůhledná, o něco větší než antiperle). Jak je mám zlikvidovat?
Jak jste spokojeni s Nancyskou?, 8.9.2013
Ony ty straré odrůdy ještě jsou a plodí. Jenže i když se tady střídají možná stovky přispívajících, tak ti, kteří tyto odrůdy mají nejspíše nemají ani počítač a ty blumy jsou pro ně naprosto obyčejné. Když jsme byl malý, nosil táta domů na zavaření... celý příspěvek >
Ostružina, 1.9.2013 Obsahuje fotku
Před časem tu někdo chtěl určit ostružiník. Snad dám všechny potřebné údaje. Nevíte prosím někdo, jaká by to mohla být odrůda? Není to novinka, v Polabí dozrává na přelomu července a srpna, u nás (400 m) až v srpnu. Soused jí má určitě 15 let, od něj... celý příspěvek >
Podestýlání jahod proti plísni, 20.8.2013
Taky jsem to před pár rokama víckrát zkoušel, navíc dík známému truhláři jsme měl možnost mít záhon s hoblinami listnáčů a vedle směs smrk a modřín. Ty jehličnaté vydržely déle, přišlo mi, že na tom záhoně bylo i méně plísně. Šlahouny s odnožemi po... celý příspěvek >
Jen si tak trochu postěžovat, 20.8.2013
To je reakce jak z Jana Cimbury od J.Š. Baara. 
Jen si tak trochu postěžovat, 15.8.2013
Mirku, moc děkuji za pozvání, ale myslím, že okolo nepojedem . Ale musím říct, že mě to moc potěšilo .
Jen si tak trochu postěžovat, 15.8.2013 Obsahuje fotku
Tak já jsem 29.7. dopadla s kroupami podobně, také na Táborsku. Hned druhý den jsme odjeli na dovolenou, tak přidávám fotky až teď. Ten den jsem na to stejně neměla ani sílu. Po příjezdu z dovolené jsou z rajčat jen oholené klacky a z některých sem... celý příspěvek >
Choroba rajčat?, 24.7.2013
Já jsem zjistila něco podobného, ale jen u poloviny rajčat, co pěstuji. Odshora jakoby žloutnou - hnědnou úplně ty nejmladší lístečky, hned ty pod nima to mají po okrajích také trochu. Mají to ovšem jen některé rostliny. Pátrala jsem po tom, proč to... celý příspěvek >
Sklizeň rajčat 2013, 16.7.2013
Já mám všechna rajčátka stále úplně zelená .
Bílé jahody, 5.7.2013 Obsahuje fotku
Nevím jaké ananasové Honzo myslíte, ale tohle je stáleplodící jahoda, tzv. měsíční. U dosti těchto odrůd bývá nabízená i běloplodá varieta, občas se jich několik objeví, a je to obyčejně dědičné. Z výsevů bílých (po sprášení bílými) bývají... celý příspěvek >
Jahody Elsanta, 23.6.2013 Obsahuje fotku
Podobně jako s Elsantou jsem dopadl s Polkou. První sklizeň - pěkné a chutné jahody, po sklizni začala postupně vadnout - některé sazenice udělaly odnože a i ty vadly, odcházely. Tak raději šla. Nechal jsem se zlákat tou bílou - "ananasovou" jahodou.... celý příspěvek >
Kočka nebo vydra?, 15.6.2013
Hm, tak ji mohla vylovit kočka. Ale kdo ji tedy sežral přesně do půlky a ukousl jí hlavu, když to kočka nedělá? Znamená to tedy, že opravdu kočka vylovila a kuna sežrala? Takhle přesně do půlky? Fakt to takhle dělá kuna?
Kočka nebo vydra?, 15.6.2013
Pardon, zapomněla jsem se přihlásit
Kočka nebo vydra?, 15.6.2013
Lído děkuji, kdo tedy podle vás tu rybu z jezírka vytáhl? I manžel to říkal, že na kočku byla ta ryba moc velká. A kuna ta by ji snad nevytáhla. Nebo jo? Já myslela, že kuna ryby neloví.
Kočka nebo vydra?, 14.6.2013
Tak to by mě nenapadlo, že by se v tom mohla účastnit i kuna. Ale co s tím? A ta kočka už mě fakt se... Nejdřív nám sežrala kosici s kosáčaty, teď vytahla rybu a kadí mi na záhon mezi rajčata, už jí mám plné zuby :-(
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika