Příspěvky uživatele - 165.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Záchrana rajčat, 20.8.2014
Rád bych někdy viděl pokus, kde by se opakovalo u stejných odrůd pár let po sobě ošetření např. mlékem, biopreparáty a konvenčními přípravky. Myslím si, že ochrana jak systémovými, tak kontaktními přípravky povolenými u nás je lepší, než koukat jak... celý příspěvek >
Skvrny na listech paprik, 4.8.2014 Obsahuje fotku
Na listech paprik se mi začaly dělat skvrny, jsou takové jakoby hodně do kruhu, kruhy jsou malé i větší. Zatím tyto listy otrhávám a likviduji. Papriky právě začínají dozrávat, tak se mi do postřiku moc nechce. Ani nevím, co vlastně rostlinám je... celý příspěvek >
Jak se zbavit užovky?, 6.7.2014
To byla určitě kočka! Ta zlikviduje veškerý život na zahradě. Na jaře nám toulavá kočka sežrala všechny kosáčata i s kosicí, potom zlikvidovala ještěrky a ropuchy a nakonec i žáby - skokany  Teď máme jen slimáky a mšice.
Je strom na mém pozemku můj, když ho vysadil někdo jiný?, 5.7.2014
Pokud je pozemek pouze Váš, nemá na něm nikdo jiný co dělat. Pokud jsou to příbuzní, záleží jen na Vás, kam až je pustíte.
Fazole Adzuki, 23.5.2014
Díky za všechny vaše názory, z kterých vyplývá, že někdo by do toho šel a někdo zase ne. Pár jich zasadí k jižní zdi domu a uvidím, co z toho bude
Druhy máty, 10.5.2014
Martine děkuji za tip. Mojí mátu jsem tam sice nenašla, ale hledala jsem celkem dlouho i jinde a snad jsem se dopátrala názvu té červenější. Měla by to asi být máta peprná "CITARO". Tu chlupatou jsem zatím nikde nenašla. Snad malinko se podobá mátě... celý příspěvek >
Druhy máty, 10.5.2014
Lído, děkuji. To by mě nenapadlo, že máta peprná není jen jedna. Tak mi nezbývá než pátrat, jaký mám vlastně druh máty peprné, protože podle obrázků z odkazu to z těch tří peprných co tam jsou, není ani jedna :-).
Jahoda uvadla, 6.5.2014
Zkuste porovnat s chorobou Phytophtora cactorum fytoftorová hniloba jahodníku. Ochrana je možná, nevím ale jestli se Aliette může použít v době, kdy se jahody chystají kvést. Ivan
Jaro 2014, 20.4.2014 Obsahuje fotku
Také přidávám své květinky :-)
Ačokča, 14.4.2014
Dobrý nápad s tou sklenicí i jako ochrana před slimáky. Četla jsem, že ze začátku je na slimáky třeba dávat velký pozor. Sazeničky se mají sázet do dobře vyhnojené půdy (např. kompost s trochou cereritu). Uleželý hnůj by asi byl také dobrý. S těmi... celý příspěvek >
Střih mladé švestky - konkrétně, 13.4.2014 Obsahuje fotku
Zdravím, moc by mi pomohlo, kdyby mi někdo poradil, jak ostříhat loni zasazenou Hanitu. Moc děkuji.
Jak zlikvidovat maliník, 4.4.2014 Obsahuje fotku
S Roundupem a přípravky obsahující "glyfosát" raději opatrně. Růžovité jsou na něj hodně citlivé. I opravdu nepatrný úlet, nebo aplikace za vyšších teplot dost porost poškozují. Růže se pomalu kroutí už když před nimi řeknete to slovo.
Rybíz na kmínku má asi mrtvici, 28.3.2014
Proč tomu tak neříkat, obyčejně je to náhlé, občas se to objeví i během vegetace. Náhle zvadne a uschne kus korunky... U roubovaných rybízů to bývá ponejvíce následek napadení botrytidou. Odumírají postupně části korunky, někdy to trvá více let,... celý příspěvek >
Plodové myrobalány 2013, 28.3.2014
Tak mě "myroš" ještě spí v malých poupátcích. Mám jen Zorku a beru ji jako samosprašnou. Široko daleko žádný jiný myrobalán, plodů spousta. Příští rok (jestli nepřijde zase nějaká pohroma budu vědět jestli pokvete zároveň s meruňkou. Broskev ještě... celý příspěvek >
Odrůda jahod, 28.3.2014
Pokud je přesazení nezbytné a jde o starší rostliny, pokuste se je vyzdvihnout s co největším balem a přesadit na nové místo do připravených stejně velkých děr. Mladé sazenice - od podzimu 2013 i ty slabší sazeničky dorostly do dneška do slušné... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika