Příspěvky uživatele - 165.42

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Extremni roubovaci experimenty, 13.5.2013
Nevím jestli to bude dost extrémní, ale docela dobře rostou na suchých místech hrušně na jeřabině. Ale nesmí se tam dostat voda. Všechny stromy takto štěpované zahynuly v roce 2002 při povodni, hrušeň na semenáči to vydržela. Mišpule slaběji roste na... celý příspěvek >
Stříhání stromů, 27.4.2013
Prosím o radu, čím mám natřít větvičky po ostříhání stromku. Štěpařský vosk nikde nemají. Mám k dispozici nějaké barvy, jaká je nejvhodnější? Mohu použít Barakryl?
Co mohu nebo nemohu sázet po česneku?, 6.4.2013
Pokud je česnek pěkný, v zemi nehnije, neplesniví, je určitý předpoklad, že v místě bude pěkný i další roky. Dost záleží na půdě v místě, kolik je v ní humusu, živin, jak je propustná, na srážkách, na tom jestli sázíte zdravou sadbu... Dobrý... celý příspěvek >
Čačanski šećer, 3.4.2013
Mnohokrát vám děkuji. Ivan
Výsadba třešně do kompostu, 2.4.2013
      O několik pater výš někdo radil vápnit po výsadbě na povrch. Doporučil bych spíše dát dolů pod kořeny kus vápence, betonu nebo kýbl omítky. Aby si pro vápník kořeny mohly sáhnout. Vápník nahoře nic neřeší, v půdě se... celý příspěvek >
Už také sázíte brambory?, 31.3.2013
Myslím, že zelináři třeba od Lysé už si budou dost zoufat. Budou sázet pozdě a až budou sklízet, bude trh plný levných řeckých nebo egyptských brambor velkých jak dřevák. Mám za mnoho let ověřeno, že pokud nechvátám se sázením, nemám na zahradě... celý příspěvek >
Už postřik na kadeřavost?, 28.3.2013
Nemohu to najít, ale četl jsem, že měďnaté preparáty mohou zvýšit odolnost proti jarním mrazíkům. Ale jen v případě, že se použijí nejméně den před ním. Vedle bylo psáno, že pokud přijde mráz těsně po postřiku (noc po postřiku?), naopak odolnost... celý příspěvek >
Co nyní s objednanou švestkou?, 28.3.2013
Děkuji moc za rady.
Co nyní s objednanou švestkou?, 28.3.2013
Díky moc za odpověď. Dám je tedy do kýble s vodou do sklepa. V kýbli s vodou bude muset vydržet do neděle, budeme pryč, tak snad to přežije. Pokud se do nědělě oteplí, zasadím ji ven, už mám vše připraveno, ale zatím je to zmrzlé. Pokud se neoteplí,... celý příspěvek >
Co nyní s objednanou švestkou?, 28.3.2013
Dnes nám přišla poštou slivoň Hanita. Původně jsme mysleli, že půjde rovnou do země, ale ta je zmrzlá na kost. Co teď s ní? Do kýble s vodou a do sklepa? Nebo co poradíte?
Maliník ve skruži, 27.3.2013
Kvalitní kompost s velkým množstvím organické hmoty, nastýlání kompostem a třeba hnojem na zimu, hnojení do půdy popřípadě i na list. A hlavně pokud budete mít ty skruže kus navrchu jako vyvýšené záhony musíte maliny pořádně zásobovat vodou. Není to... celý příspěvek >
Fazole Gusty, 9.3.2013 Obsahuje fotku
Gusty - dlouhé, zelené, tenké lusky, když si nelehne keřík jsou skoro rovné. Není v nich vlákno. Zavářím je do láku jako okurky. Naskládám do skleničky, co přesahuje nahoře zaříznu zároveň s víčkem, naliju lák a zavařím. Dobré jsou i na másle (na... celý příspěvek >
Zelená renglóda a Ontário, 9.3.2013
Zelenou znám velkou a tu standardní malou. Malou jsme na zahradě nikdy neměli, mám jí jen okoukanou a ochutnanou ze zahrad, kde jí lidé mají vysazenou. Je to ta, kterou koupíte ze školky. Jsou dřív než Ontario, obě stejné chuti, chutnější než... celý příspěvek >
Jak se zbavit maliníku, 9.3.2013 Obsahuje fotku
Pokud by měla okolo zůstat tráva, nedával bych Roundup, ale selektivní přípravky do trávníku. Bofix, Dicotex, Mogeton... Na maliny, které jsou vysoké cca 15-20 cm. Jestli okolo stále bují nové výhony, které nepřinášejí úrodu, může být maliník... celý příspěvek >
Pozdě nasbírané rouby, 9.3.2013
Je to podle toho odkud jste. I když to tak nevypadá, v teplejších oblastech a lokalitách už jsou stromy peckovin "šťavnatější" než na Šumavě. Když roubujete v únoru dáváte rouby opravdu spící. Suché dřevo na suché dřevo (zatím bez probouzející se... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika