Příspěvky uživatele - 96.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Matčino, 27.10.2013
Dá se pěstovat Matčino na nějaké slabě rostoucí podnoži, aby bylo vysoké a široké tak kolem dvou metrů? Větší se mi na zahrádku nevejde.
Hnůj a dusíkaté vápno, 22.10.2013
No vidíte. to by bylo ještě lepší, na jaro by to bylo pěkně uchystaný. Proleželý králičí hnůj máme. Dík.
Hnůj a dusíkaté vápno, 22.10.2013
Dík všem za rady.
Hnůj a dusíkaté vápno, 22.10.2013
Potřebuji do foliáčku dodat trochu humusu a živin pod papriky a zjara aspoň trochu "desinfikovat" půdu, protože ty papriky budou na stejném místě podruhé.
Hnůj a dusíkaté vápno, 22.10.2013
Dobrý den, pokud teď na podzim zaryji na záhon hnůj, lze na jaře na tentýž záhon aplikovat dusíkaté vápno?
Hliva ustrična, 27.9.2013
Měla jsem ji už asi sedmkrát. Postavím ji do čtvercové podmisky, nahoře proříznu asi sedm cm dlouhý otvor. Nechám stát na chodbě, teploty zhruba od 15 do 22 st. Prokořenění trvá podle teploty zhruba měsíc až dva a pak z bočních otvorů vyrostou... celý příspěvek >
Borůvky kanadské, 6.9.2013
Já vím, pochopila jsem dotaz. Jen jsem psala pro srovnání, v jak velkém kontejneru jsou moje čtyřleté.
Borůvky kanadské, 5.9.2013
Před dvěma roky jsem koupila dvouleté borůvky. Letos jsou tedy čtyřleté, mám je ve dvanácti a dvacelitrových kalfasech, výška asi od 80 cm do 1,2 m. Teď je budu přesazovat do čtyřicetilitrových nádob. Sklizeň asi litr až dva na rostlinu.
Papriky - 2013, 28.8.2013
Ve foliáčku mám Beju F1 a Beatrix F1 a žádná sláva. Poprve a naposled.
Vodnice, 9.8.2013
Ano,  všechny karotky v tom dvanáctilitrovém kalfasu vyrostly. Při pohledu shora byly tak nacpané na sobě, až jsem myslela, že budou čtyřhraného průřezu :-). Půda byla asi půlka kupovaného substrátu (už nevím jakého), asi půlka běžné zeminy ze... celý příspěvek >
Vodnice, 4.8.2013
Jo, a králici ji nežrali.
Vodnice, 4.8.2013
Pro Renatu Reniii Tak jsem s vodnicí dopadla, jak sedláci u Chlumce. Vysela jsem ji 17.6., něco do polostínu, něco do kalfasu. Zvolila jsem nevhodný čas, suché a horké počasí. Třikrát denně jsem zalévala,  rostly hlavně natě. Včera jsem ji... celý příspěvek >
Barely na vodu, 4.8.2013
Někdy stačí hodit do vody pár kousku uhlí.
Jak poznám, že je dýně Hokaido zralá?, 30.7.2013
Tak nevím, jestlin to myslíte vážně :-)
Papriky - 2013, 25.7.2013
To teda zírám pane Mičurinče.Já mám pořád takové chcípáčky.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika