Příspěvky uživatele - 96.54

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kde seženu medvědí česnek?, 2.4.2014
To Vám teda docela závidím takovou plantáž mít za humny :-). Tuhle jsem kupovala pytlínek sušeného za dvacku.
Kysané zelí, 2.4.2014
Dramaticky jsem to neviděla, jen jsem byla zklamaná. Krájela jsem ručně10 kg zelí, v roboru mi to šlo blbě a výsledná chuť kyselá ne kysaná (u nás se nikdy neříkalo a neříká kyselé zelí, vždy kysané). Kdybyste bydlel blízko, tak bych Vás pozvala... celý příspěvek >
Kysané zelí, 2.4.2014
Tak, pánové. Nedalo mi to a šla jsem věc zkonzultovat se sousedkami. Pokud teď kupovaly zelí k přípravě „na sladko“,  jednalo se o zelí polské, které podle nich mělo úplně jinou chuť a tak při nákupu koukají, aby to bylo zelí naše. Polské už... celý příspěvek >
Kysané zelí, 1.4.2014
Možná jsem se špatně vyjádřila. Zelí nakládám asi 40 let a za ta léta vím, jakou chuť má zelí kysané :-). Teď jsem ho šla teda koštnout, jestli mě napadne nějaké přirovnání a nenapadlo. Tu kyselou chuť zelí nedokážu popsat, ale kysaným nemá nic... celý příspěvek >
Kysané zelí, 1.4.2014
No, tak to slavné zelí dopadlo špatně. Docela pěkně kvasilo, ale není kysané ale kyselé!! Skončí u slepic.
Kde seženu medvědí česnek?, 1.4.2014
Zrovna dnes jsem viděla v jednom zahradnictví pěticentimetrovou rostlinku za 49,- Kč:-)
Co je to za salát?, 1.4.2014
Taky se mu říká dubáček. Je zelený i červený.
Kiwi arguta, 21.3.2014
Tak bylo vystaráno. Arguta zpesnivěla.
Kysané zelí, 7.3.2014
Tak zelí koupeno v supermarketu, dnes naloženo. Zdálo se mi,.že je takové tužší a tvrdší než na podzim. Za čtrnáct dnů uvidíme.
Kysané zelí, 3.3.2014
Letos jsme se zelím nějak zatočili, došlo nám už před měsícem. Myslíte, že by šlo naložit ještě teď z kupovaného zelí?
Kiwi arguta, 5.11.2013
Tak jo. Švestky zvlášť, kiwi zvlášť+ kilo cukru. Pak podám zprávu, jak to dopadlo :-). Dík.
Kiwi arguta, 5.11.2013
Použila jsem tzv.želírovací cukr a tam bohužel je sorban. Šlo by to kiwi přimíchat do švestek? Těch má v soudku asi metrák.
Kiwi arguta, 5.11.2013
Tak to manžel asi velkou radost mít nebude. Už to má nacpané v nádobě. Zkoušela jsem džem. Chutově dobrý, ale barva odpudivá khaki. Jedině ho jíst potmě :-))
Kiwi arguta, 4.11.2013
Zkoušel jste to někdo? Sklidili jsme asi 30 kg,
Krásné z Kentu, 27.10.2013
Pěstuje se někde vůbec jablko, snad se jmenuje Krásné z Kentu, u nás zvané kdoví proč "Francouzák"? Byl to výborný štrůdlák.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika