Příspěvky uživatele - 90.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Vadnutí zvonku broskvolistého, 26.5.2013 Obsahuje fotku
..
Vadnutí zvonku broskvolistého, 26.5.2013 Obsahuje fotku
ještě
Vadnutí zvonku broskvolistého, 26.5.2013 Obsahuje fotku
Ještě foto
Vadnutí zvonku broskvolistého, 26.5.2013
Dobrý den, začal mi vadnout bílý zvonek, květní stvoly se svěšují ohybem k zemi. Jinak je krásně zelený, hned vedle modrý exemplář je v pořádku. Co by mu mohlo být? Poradíte? Mám ho moc ráda .
Slimáci a měděné pásky, 25.5.2013
Zbyl pahýl stonku tak 1-2 cm, naprosto bez listů
Slimáci a měděné pásky, 25.5.2013
Ale co teda?!
Slimáci a měděné pásky, 25.5.2013
Tak teoreticky mohlo.. Nebo možná tam granule nebyly dost dlouho? Kolem záhonu ano, v trávníku, ale dovnitř mezi zeleninu jsem sypala teprve včera a dneska zas pryč 4 brokolice
Oregano - kdo mu škodí?, 25.5.2013
Lze je likvidovat i jinak? Rostlinu ostříhat, postříkat mýdlovým roztokem? Přece jen je to bylinka..
Oregano - kdo mu škodí?, 25.5.2013
Děkuji
Oregano - kdo mu škodí?, 25.5.2013 Obsahuje fotku
Ještě foto
Oregano - kdo mu škodí?, 25.5.2013 Obsahuje fotku
Dobrý den, dnes jsem si všimla, že mi něco napadlo oregano. Myslela jsem mšice, ale žádné jsem nenašla. Poradíte? Děkuji.
Slimáci a měděné pásky, 25.5.2013
Dobrý den, letos mi slimáci sežrali kedlubny i brokolici takovým stylem, že zůstaly jen holé lodyhy bez "srdíček", takže ani neobrazí. A to jsem sypala ferramol. Pomohlo by ohraničit zeleninovou zahrádku betonovými obrubníky a na ně natáhnout měděný... celý příspěvek >
Noční teploty pod 10°C - co rajčata?, 22.5.2013
Já mám rajčata ještě v bedně na terase, zatím to vypadá, že to nebyl špatný tah, protože už 2 dny tu máme pršavo a dneska 15°C, takže se fakt ochlazuje. Některé salátovky a nakladačky jsem ještě taky nestihla vysadit. Ale cukety a hokkaida už mám v... celý příspěvek >
Ostružiny a maliny - jak se starat?, 15.5.2013
Dobrý den, dostala jsem od sousedky odkopky malin, některé prý remontantní, některé jednou plodící. Některé výhony jsou velmi dlouhé, dřevnaté. Mají založeno na poupata. Předpokládám, že je vhodné po výsadbě výhony zakrátit? Tak na 40 cm?... celý příspěvek >
Co je to za hmyz - škůdce?, 10.5.2013
Mnohonožka.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika