Příspěvky uživatele - 90.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bříza pendula youngii - řez?, 9.5.2013
Dobrý den, prosím o radu. Někde jsem četla, že řezem větví na 1/4 délky dosáhnu růstu této břízy do výšky a později bude hezčí. V zahradnictví ale radili nestříhat. Navíc přes zimu přišla o nejhornější větev, přes vyvázání se ulomila. Tak nevím,... celý příspěvek >
Mahonie - mám ji vysadit?, 23.4.2013
Souhlasím s Lídou, ta moje taky vypadala docela zuboženě. Pokrátila jsem ji tak na 50 cm a vypadá mnohem líp. Jen doufám, že se ujme, bo jsem zjistila, že sousedka ji vyryla už v sobotu a já jsem ji dostala až dneska.
Mrazuvzdornost okrasných javorů, 23.4.2013 Obsahuje fotku
Každý den javor prohlížím, větvičky po odstřižení vypadají, že mají zelený nádech. Zatím raší jen ta jediná malinká větvička pod korunkou, vyvázat nepůjde. Dnes jsem objevila, že raší i z kmene u této větvičky. Tak snad vyraší z kůry ještě na jiných... celý příspěvek >
Mrazuvzdornost okrasných javorů, 22.4.2013
A já se těšila, že mi ještě někdo poradil. Pane Josefe?
Mahonie - mám ji vysadit?, 22.4.2013
Děkuji Vám i paní Lídě, tak ji vysadím a hluboce sestřihnu. Mám ji x rzi nějak ošetřit? Má oschlé konce listů.
Mrazuvzdornost okrasných javorů, 22.4.2013
Tak mám ještě počkat, nebo ho nějak ostříhat?
Mrazuvzdornost okrasných javorů, 22.4.2013
Tak to ten můj asi zmrznul. Bohužel
Mrazuvzdornost okrasných javorů, 22.4.2013
Jak vypadají vaše javory? Na jaře byl ten můj červený krásně narašený, teď zatím raší jen jedna spodní větev, po těch pozdních razech. Má ještě šanci?
Mahonie - mám ji vysadit?, 22.4.2013
Dobrý den, prosím o radu. Dostala jsem již vzrostlou mahonii od jedné paní ze vsi. Jenže jsem četla, že se dost rozrůstá a je mezihostitelem rzi. Chtěla bych ji na sz předzahrádku, do trávy, kde se kolem seká tráva, kousek od plotu z tůjí brabant. Na... celý příspěvek >
Studené pařeniště - jakou zeleninu pěstujete prosím?, 13.4.2013
Děkuji za rady, zařídím se dle nich. Zas tolik místa, jak jsem myslela, mi nezbyde, bo muž si vzpomněl na meloun .
Studené pařeniště - jakou zeleninu pěstujete prosím?, 12.4.2013
Dodávám, že pařeniště bude z folie.
Studené pařeniště - jakou zeleninu pěstujete prosím?, 12.4.2013
Dobrý den, muž postaví o víkendu studené pařeniště (letos pod ním nebude hnůj z časových důvodů, příští rok ano). Jsem začátečník, tak prosím o tipy, co pěstujete. Mám v plánu salát, teď z jara i kedlubny, ředkvičky, v máji papriky. Ještě něco? Možná... celý příspěvek >
Jak na pěstování petržele?, 9.4.2013
Děkuji, zakryju. Přeju, ať brzo sejete.
Jak na pěstování petržele?, 9.4.2013
Tak jsem dle rady vysela petržel první týden v březnu. Hrůbky dosud zejí prázdnotou.. Je ještě šance, že po těch měsíčních mrazech vyklíčí, nebo ji mám rovnou přeset? Děkuji.
Mrazy v březnu 2013, 3.4.2013
To ano. Jenže hladomor v Bangladéši českého zemědělce nenakrmí (neuživí)
Další diskuze:  6,  7,  8  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika