Příspěvky uživatele - 65.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Typhlodromus pyri, 7.12.2014
A proti cemu...? J.R.
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 7.12.2014
Pani Saffronio, slo mi predevsim o to, ze mocovina, ktera je podstatnou slozkou moci, neni v zadnem pripade nejakym zazracnym hnojivem. Vase 'konstrukcni napady' jsou jen dusledkem mylneho predpokladu. Ani detska moc neni zazracnym hnojivem... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 3.12.2014
Nevim jak to myslite. Jaky prispevek, takova reakce. Podle mne zadni 'Starocesi' jako narod ci etnikum neexistovali, resp. takovy termin se v danem kontextu nepouziva. J.R.
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 3.12.2014
Staročeši... chovali dobytek a jeho hnuj pak zaoravali. Zadny Starocech necural do kyble a nechodil s tim pak zalevat jahody nebo zeleninu. J.R.
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 3.12.2014
Osobne obvykle konam potrebu na zahrade. Na chalupe mam jimku (zcela nepropustnou), za vyvazeni platim (ne malo). Takze usetrim tim, ze jimka mene plni. Schranovani moce do kyblu ci sudu a pak jeji aplikovani (s vyjimkou... celý příspěvek >
Zhodnocení úrody jádrovin 2014, 3.12.2014
U mne stale velky tlak strupovitosti. I kdyz jsem zkratil interval osetreni z 10-14 dnu na 7-10, objevil jsem v cervenci u nekterych stromku strupovitost na listech (a nasledne pak sazovitost). Mrazy mi velmi poskodily tresne, trochu... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 3.12.2014
Výpočty jsem porovnával z kultovním hnojivem Cererit. Jeden kilogram Cereritu má stejnou hodnotu jako 23 litry lidského moče a to lze srovnat z hodnotou 190 m2 zeleného hnojení. Tak přátele co je pro vás nejlevnější?.... viz vyse. Mocovina se... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 3.12.2014
2. Toaleta na zkompostování je již vymyšlena ... opravdu si chcete WC mistnost 'vylepsit' o jakési sedátko a nekolik dalsich kyblu (moc, piliny, vapno)? Naprosto pomateny napad, navic hygienicke riziko pouzivani lidske moci ke hnojeni... celý příspěvek >
Tipy kde nakupovat hnojiva, 30.11.2014
Chtel jsem vas trochu popichnout, abyste uvazoval o tom, zda je vhodne davat hnuj 3 roky po sobe na stejne misto. Dusik se z hnoje uvolnuje nejen v roce hnojeni, ale i nasledujici 3 roky. V roce hnojeni cca 1.2 kg N z 1 tuny hnoje,... celý příspěvek >
Tipy kde nakupovat hnojiva, 29.11.2014
Hnojiva se obvykle nakupuji tam, kde vyjdou nejlevneji, coz zalezi na vice okolnostech. Vetsi baleni ma nizsi cenu/kg, s vetsi hmotnosti vsak roste cena dopravneho, pokud kupujete v internetovem obchode. Jaký typ - pokud nemate na typ ci druh... celý příspěvek >
Postřiky jabloní, 29.11.2014
Pane Kuky, nedival jste se na herbicid Spectrum ? Ucinna latka 720 g/l Dimethenamid-P, nemecky popis zde. U nas se prodava pod obchodnim nazvem Outlook. V Nemecku ma pomerne sirokou registraci. Jaky na nej mate nazor, pokud odhledneme od nemile... celý příspěvek >
Selektivní likvidace malin, 21.11.2014
Proc ne, ale mne... naočkovat rostlinu pomocí stříkačky ... prijde jakesi amaterske. A zde je portal pro mirne pokrocile. Ale nic proti tomu. J.R.
Selektivní likvidace malin, 21.11.2014
Pokud chcete pouzit totalni herbicid, tak to delejte, jak Vam radil pan MV, tj. natrit reznou plochu (pripadne se rezna plocha zakryva PE sackem, ktery se privaze ci nejak prichyti k rostline - dest pak herbicid nesmyva, ani by se... celý příspěvek >
Selektivní likvidace malin, 21.11.2014
Pred chvili jste dekoval za rady a ted vymyslite naproste ptakoviny. J.R.
Selektivní likvidace malin, 21.11.2014
Natreni rezne plochy neredenym Roundupem je samozrejme mnohem lepsi nez postrik. Mne se osvedcilo 'normalni' vyryvani, mam dvojradek 50x50 cm, sire obdelavane plochy je tak cca 1 m, malin je z toho dost. Nekdy mene, znamena vice, 'houstinu' uz bych... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika