Příspěvky uživatele - 65.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Selektivní likvidace malin, 21.11.2014
Vyryl/zryl bych to uz ted (do konce tydne), na jare znovu s pridanim kompostu a na jare bych uz vysazel maliny, pokud je tedy ucelem misto likvidovanych vysazet pozadovane. J.R. 
Selektivní likvidace malin, 21.11.2014
Zalezi take na tom, jak to mate vysazeno, plocha ci tvar 6x2m se mi nezda stastna, maliny se podle mne obvykle sazeji do 1 radku (vzdalenost cca 40 cm) nebo do dvojradku (50x50 cm) a pak se dela 'mezera', aby k nim byl z obou stran pristup. A pak se... celý příspěvek >
Selektivní likvidace malin, 21.11.2014
Likvidovanou část nyní přes zimu kompletně posekám.... ja bych to normalne vyryl a zadny totální herbicid bych nedaval. Obdobne bych postupoval i s prorostlymi do jine casti. Nevim kam a na co spechate, to je prece jedno, jak dlouho to bude... celý příspěvek >
Opylování slivoně Nabolja, 21.11.2014
Urcite vyzkousejte, prakticky kazdy, kdo zacal delat postriky proti pilatce byl pozitivne prekvapen. J.R.
Jak na pěťoura?, 20.11.2014
Pane Stando, muj prispevek nebyl urcen Vam, ale ostatnim, kteri se pripadne chteji o pestovani jahod a STOMPu neco dozvedet.  J.R.
Jak na pěťoura?, 20.11.2014
V pripade zajmu se na STOMP podivejte na stranky BASF Deutschland. Etiketa produktu zde. Aplikace do jahodniku se ma provadet behem obdobi vegetacniho klidu do odplevelene pudy. J.R. Nicht ausreichend... celý příspěvek >
Jak na pěťoura?, 18.11.2014
Vyplet se to musí tak jako tak... Stomp by mel dlouhodoby ucinek 4-6 mesicu, samozrejme bez zadneho pleti a samozrejme jen u plevelu, u kterych je udavana ucinnost resp. u plevelu, ktere jsou na nej citlive (viz etiketa pripravku). Zadny bonus... celý příspěvek >
Jak na pěťoura?, 18.11.2014
Verim nejen tomu, co je psano, ale i odbornikum z praxe (kteri mi potvrdili co je psano). Asi mame velmi rozdilne predstavy, jak by mel herbicid poradne fungovat. Opravdu nemam predstavu, ze nasadim "chemii", ''priotravim'' si pudu a... celý příspěvek >
Jak na pěťoura?, 18.11.2014
Pokud Vam to vyhovuje Vase vec. Ale takova ucinnost tj. (--) je podle mne k nicemu a nemel by tady nikdo ostatnim doporucovat Stomp na petour jako idealni, zejmena kdyz o tom nic nevi. J.R.
Jak na pěťoura?, 18.11.2014
Tak jeste jednou - v etikete vyrobku od vyrobce neni petour vubec uveden (ze na nej ma Stomp ucinnost) a v odborne literature je jeho ucinnost hodnocena stupnem (--), resp. ucinnost Stompu na petour je ze vsech uvedenych herbicidu... celý příspěvek >
Jak na pěťoura?, 18.11.2014
Stomp na pěťour funguje cca v 90% ... nevim presne, co to znamena 90% a jak vite, ze je to 90%. Zkusenosti se s navody obcas rozchazeji, ale u pesticidu skoro nikdy. Ale budiz, kdyz Vam to vyhovuje. J.R.
Jak na pěťoura?, 18.11.2014
To vaše co je psáno to je dáno mi připadne poněkud rigidní v těch souvislostech... pokud nejste schopen pochopit, ze se nejedna o zadnou 'teorii', ale o udaje od vyrobce (viz etiketa pripravku) a udaje z odborne literatury, tak jsou Vase prispevky na... celý příspěvek >
Jak na pěťoura?, 18.11.2014
Opravdu nechapu, co tady chcete potvrzovat. Co je psano, to je dano, Stomp na petour nepusobi, v kolonce Stomp x petour jsou dokonce dva minusy (--). Pokud to nejste schopen pochopit, tak nad tim uz zustava rozum stat (a radsi zadne... celý příspěvek >
Jak na pěťoura?, 18.11.2014
Stomp nemá ale dlouhodobou účinnost ... Stomp by mel mit dlouhodoby ucinek, podle dávky 4 až 6 měsíců. J.R.
Jak na pěťoura?, 18.11.2014 Obsahuje fotku
Pěťour - Franzosenkraut. J.R.
Další diskuze:  6,  7,  8,  9,  10  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika