Příspěvky uživatele - 65.144

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Kanadská borůvka, 12.12.2014
Snad na tom stitku byl nazev odrudy. Moc neverim, ze se da kan. boruvka pestovat v bezne pude, alespon ne dlouhodobe. Pokud se po vysazeni zaleva ci prihnojuje 'kyselym' hnojivem pro boruvky, tak zdanlive 'prosperuje', ale koreny nerostou. Rozsazoval... celý příspěvek >
Meruňky, monilioza 2014, 12.12.2014
Nevim, zda postrik je dele ucinny, pokud je vlhky, moc se mi to nezda, snad pro listove hnojivo. Velci pestitele davaji u fungicidu mene vody 400-600 litru na hektar a taky jim to funguje, resp. dulezite je dodrzet mnozstvi ucinne latky na... celý příspěvek >
Meruňky, monilioza 2014, 12.12.2014
Calypso - NN410: Das Mittel wird als schädigend für Populationen von Bestäuberinsekten eingestuft. Anwendungen des Mittels in die Blüte sollten vermieden werden oder insbesondere zum Schutz von Wildbienen in den Abendstunden erfolgen. Calypso -... celý příspěvek >
Meruňky, monilioza 2014, 12.12.2014
Nekde je, u nas (zatim) ne. Dival jsem se na Calypso do nemecke databaze PS Info Obstbau. Uvadi se skodlivost mj. pro Slunéčko sedmitečné a pro populace opylovačů, doporucuje se aplikace ve vecernich hodinach. U nas jsem o tom nenasel zadnou... celý příspěvek >
Meruňky, monilioza 2014, 12.12.2014
Velmi pekne, ale stale postradam registraci do maliniku a ostruziniku. J.R.
Kanadská borůvka, 12.12.2014
Spatne vysazenou kanadskou boruvku je behem prvnich 1.-2. let urcite vzdy lepsi presadit (znovu vysadit). Koreny v substratu s nevhodnym pH, coz je bezna zemina prakticky vzdy, temer nerostou a nemohou byt presazenim stresovany.... celý příspěvek >
Typhlodromus pyri, 8.12.2014
Tady je to pekne, strucne a vystizne. Zadna pomylenost ani nevzdelanost. J.R.
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 8.12.2014
Vyjimecne a opravdu naposledy reaguji - jahody byly pricinou epidemie, cim polsti nadsenci hnojili jahody nevim, ale nedelam si o nich zadne iluze (co se tyce pouzivani hnojiv a pesticidu). J.R.
Typhlodromus pyri, 8.12.2014
Pratele, uz jsem tady psal, ze v nasi republice jsme 100 let pozadu a nutno vyhledavat udaje primo u zahranicniho vyrobce. J.R. Calypso® - (NN134) Das Mittel wird als nichtschädigend für Populationen der Art Typhlodromus pyri (Raubmilbe)... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 8.12.2014
Močovina má důležité místo ve vědeckém historii, protože to byla první organická sloučenina, která byla syntetizována (v roce 1828). Nevim jak kdo, ale ja jsem se to ucil uz na zakladni skole. O pomylenosti a nevzdalenosti nekterych nadsencu... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 7.12.2014
Pane Tondo, jaka Vy pouzivate hnojiva? J.R.
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 7.12.2014
... k vyprovokování tření chovných ryb ... nejsou ryby spis zvirata, nez rostliny? Rostliny, jak vsem znamo, potrebuji NPK + Mg + tzv. stopove prvky. Co z toho, krome dusiku, v mocuvce je a v upotrebitelnem mnozstvi ? A neni mnohem lepsi... celý příspěvek >
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 7.12.2014
Ale zamýšlet se... a pak kupovat o to víc granulovaného dusíku ... mne se zda, ze se nadsenci vubec nezamysleji a ani granulovany dusik nekupuji. J.R. 
Lidská moč: hnojivo budoucnosti?, 7.12.2014
"Kromě základních živin obsahuje stimulační látky příznivě ovlivňující růst rostlin."... O jake stimulacni latky se konkretne jedna? Kupovani mocoviny za plytvani urcite nepovazuji a to z mnoha duvodu (hygiena, skladovani, potreba ci nutnost mit... celý příspěvek >
Typhlodromus pyri, 7.12.2014
(NN234) Das Mittel wird als schwachschädigend für Populationen der Art Typhlodromus pyri (Raubmilbe) eingestuft. (NN234) Výrobek je klasifikován pro populace typu Typhlodromus pyri (dravého roztoče), jako mírně škodlivý. Etiketa pripravku,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika