Příspěvky uživatele - 62.91

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Obaleč švestkový - 1. generace, 24.6.2012
Čím na obaleče? Mrkněte sem. Vybírejte určitě něco selektivního, v tabulce jsou označené symbolem Z (jako zelená). Symbol Ž (žlutá) je u přípravků málo selektivních. Širokospektrální přípravky (červené) jsem tam neuváděl. Kdy stříkat? To... celý příspěvek >
Švestka stará 5 let opět nepokvete, 24.6.2012
Hned se na to lépe kouká . Osobně bych s tím ale nic nedělal, tedy téměř. Takto velký strom si korunu snadno vytváří sám podle sebe a neosluněné větve časem sám vyholí. Řěz bych už omezil jen na odstraňování silnějších (než tužka) větví... celý příspěvek >
Praskání plodů, 23.6.2012
Zkusil bych i postřik 0,1% roztokem boraxu. Borax se jen blbě rozpouští a je nutné jej nejdřív rozpustit v části horké vody. Pro naše poučení pak třeba i dejte vědět, jaký byl výsledek. Milan
Praskání plodů, 23.6.2012
Podle mne je to typický projev nedostatku bóru. Není to na převápněné půdě? To by to mohlo snadno způsobit. Milan
Množství závlahy podle plodiny (zalévání plodin), 23.6.2012
Česnek, cibuli, brambory - nezalévat v;bec. Hrášek, kedlubny, ředkve, kapustu - zalévat normálně, to je hlavně když je to malé a nedokáže si to ještě obstarat vodu z větší hloubky. Kropí se zásadně do hloubky a pak se to nechá nějaký den... celý příspěvek >
Identifikacia skodcu, 22.6.2012
No jo, teď už tam ty nožičky vidím také, původně jsem je tam právě že neviděl. Tak to nevím a jsem zvědav, co se z toho vyklube. Milan
Identifikacia skodcu, 22.6.2012
Věru, to by skutečně mohlo být ono. Zas jedna zkušenost k dobru . Milan
Identifikacia skodcu, 21.6.2012
Ano, to bílé budou určitě zbytky z vylíhlých vajíček. Nedavno jsem viděl velmi podobný obrázek naživo, to ale šlo o cca 10 čerstvě vylíhlých larev slunéček. Ta jsou podlouhlá, tady mne napadají larvy pestřenek? Soudím alespoň podle toho jejich... celý příspěvek >
Prosím o pomoc zkušeného elektrikáře, 20.6.2012
Ano, 1,5 opravdu utáhne strunovku, vrtačku a další malé spotřebiče levou zadní. Pokud by se na to ale připojila invertorová svářečka, tak to už by vážně hrozilo její destrukcí. Pokud ještě chcete zjistit kde je chyba a máte vadasku (zkoušečka),... celý příspěvek >
Prosím o pomoc zkušeného elektrikáře, 20.6.2012
Ano, je to přesně tak. Na pevné instalace se používá kabel s plnou žílou, na pohyblivé šnůra se slaněnou žílou. Pokud to nedodržíte, plná žíla se co nevidět ulomí a přizabije to někoho dřív než se kdo naděje. Pokud by se v daném případě mělo jednat o... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 19.6.2012
Kuky zdravím. To je určitě mnohem lepší. Já např. v sobotu večer postříkal vše na mšici primorem a v neděli, když jsem při šeření zaregistroval kladení motýlů obaleče, tak jsem raději na nic nečekal a vzal jabloně integrem. Teď mne ale... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 19.6.2012
Opravdu krásná ukázka zahrady. Z něčeho takového musíte mít jako (spolu) tvůrce určitě obrovskou radost . Je z toho vidět, jak blízko máte k přírodě, gratuluji a zdravím. Milan
Obaleč švestkový - 1. generace, 19.6.2012 Obsahuje fotku
Ano, někomu se to ze svého pohledu může zdát zbytečné, jinému ale ne. Pokud např. z důvodu nepřízně počasí je násada plodů již citelně zredukovaná, tak neprovést postřik na 1. generaci by mohlo znamenat odepsání velké části zbylé násady. U nás... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 18.6.2012
Doopravdy to přišlo z Bruselu, účinou látku původního Aztecu triazamát zcela zakázali: 2005/487/ES: Rozhodnutí Komise ze dne 4. července 2005 o nezařazení triazamátu do přílohy I směrnice Rady 91/414/EHS a o odnětí povolení přípravků na ochranu... celý příspěvek >
Padlí, strupovitost, mery, mšice, svilušky, květopas, pilatky a obaleči na jádrovinách, 18.6.2012
Zdravím Paľo. Já se vloni i z časových důvodů na postřiky úplně vybodl a se mšicemi to také nebylo nijak zlé. Letos jsem se ale spustil s chemií (vloni nakonec z úrody moc nezbylo) a mšicemi se mi to tu jen hemží . Mospilan zabíjející... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika