Příspěvky uživatele - 202.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Síra SK 520 opravdu náhrada za Sulku?, 23.6.2012
S tou cenou bych si dovolil polemizovat, litr Sulky mě vyšel na 119 Kč za litr, kdežto tohle vyjde minimálně na 80 Kč za půl litru. Ta přidaná hodnota spočívá pouze v tom, že Síra SK520 je mimo jiné použitelná jako listové hnojivo, ovšem v době... celý příspěvek >
Květnatec Archerův, 23.6.2012
Hezký úlovek. K nám na západ asi ještě nedorazil. U nás se třeba mezi čistě atlasové houby řadí muchomůrka zelená, kterou ve zdejších lesích nahradila m. citronová. Trochu odbočím, před lety jsme si tu na jedné stráni ukazovali rozrůstající se... celý příspěvek >
Jahody v samozavlažovacím truhlíku uhnívají, 18.6.2012
To bych musel asi přímo vidět. Určitě by to šlo řešit i nějakým jiným systémem s kapilárním efektem, ale to bych už hádal. Tudíž si určitě netroufnu říci, jestli to byl dobrý nebo špatný výběr. Zkuste nejprve dodržet ty výše uvedené rady a sledujte,... celý příspěvek >
Jahody v samozavlažovacím truhlíku uhnívají, 18.6.2012
Pozor i na substrát, ve kterém jsou zasazené. Měl by být lehký a vzdušný. Jinak přesně jak psal Mr.Bigggg, je třeba si hlídat hladinu vody v dolní části truhlíku, aby nesmáčela substrát přímo - voda musí proudit do substrátu jen knotem, část jde... celý příspěvek >
Jaké ovoce na balkon?, 13.6.2012
Je to +/- východní balkón, přímé slunce tam jde jen pár hodin. Vypadá to, že jí to zatím nijak nevadí. V případě potíží ji ještě můžu schovat právě za květináč s kiwi. Pokud to půjde, tak bych jich zkusil příští rok zasadit více. Ad jahody výše)... celý příspěvek >
Venkovní ibišek nepřezimoval, 13.6.2012
Dobrý den, u mě odešly po zimě 2 syrské ibišky. O víkendu jsem je vykopal, abych prohlídl kořeny - na řezu viditelně mrtvé, takže jsem je vyhodil. Petr L.
Křemíková trubice UV-C lampy, 29.5.2012
Souhlasím, je to vinnou překladu. Bohužel se to běžně objevuje i v prospektech a manuálech u měřící techniky, kde by člověk čekal jinou úroveň. Tohle postihlo jeden čas i IT obor. Petr L.
Olše lepkavá - malé tečky, 21.5.2012
Dobrý den, mám dojem, že se jedná o glykosidy (v podstatě odpadní látky metabolismu), podobně jako je umí vylučovat orchideje. Jedovaté to neni, naopak list olše se využíval v lidovém léčitelství třeba na kožní obtíže. Petr L.
Angrešt - co to je?, 20.5.2012
Dobrý den. Je to padlí, teď už s tím nic neuděláte. Postřik se provadí před květem a po odkvětu (dle potřeby až 2x) Discusem.  Případně je dobré postižené letorosty odstranit při zimním řezu. Pokud by to nepomohlo, je zbytečné to zachraňovat a... celý příspěvek >
Jaké ovoce na balkon?, 20.5.2012
Starkl nabízel na jaře převislý jahodník Delikatess (dodatek balkónový). Mám ho teď v truhlíku, tak jsem zvědav, co to bude za zázrak. Zatím jsem si nevšiml, že by to rostlo jinak. Podle mě jde pěstovat na balkóně jakýkoliv jahodník, rozdíl je jen v... celý příspěvek >
Redlove, 11.5.2012
U nás včelky moc nelítají obecně, zato čmeláků sem přilétá hodně, ale tohle jaro jsem narazil obzvláště na málo včel. Mám v plánu počkat, kolik bude plůdků celkem a pár bych jich na stromcích nechal. Když už to vykvetlo, tak by byla škoda to... celý příspěvek >
Redlove, 11.5.2012
Dobrý den, Starkl opravdu nezklamal. Oba stromky jsou štěpované (očkované) dvojitě podnož-kmínek z jiné odrůdy-RedLove. Vypadalo to přinějmenším dost košťatovitě, ale chytlo se to rychle. Kupodivu se záhy objevilo mnoho květních pupenů, tak jsem... celý příspěvek >
Stříhání kiwi, 9.5.2012
Kiwi bude plodit i bez střihu, střihem se jen ovlivňuje množství + kvalita plodů a redukuje velikost rostliny. Pravidla jsou podobná jako u vinné révy, vyhnout se tedy zejména předjaří (kvůli slzení na řezných plochách). Co se plodnosti týče, podle... celý příspěvek >
Alkohol v PET fľaši, 3.5.2012
Právě tohle neni z toho příspěvku tazatele zcela jasné, známe jen ten způsob uskladnění. čekal jsem, že to sem tazatel sám doplní. Co se týče PET, jak už jste ode mě citoval, v tom problém nevidim. Jak to vidím já? Cenu podrobnější analýzy tak na... celý příspěvek >
Alkohol v PET fľaši, 2.5.2012
To neni otázka, je to čistě můj postoj. Tazatel si klidně může zaplatit akreditovaný rozbor, celkem pak bude zajímavé zabilancovat výsledek - čekal bych, že ta analýza zrovna nejlevněji taky nevyjde. Na druhou stranu, pokud je původ toho lihu... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika