Příspěvky uživatele - 202.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Objednávka od Starkla, 28.4.2013
Je to různé, podle mě mají určitou kapacitu a nad ní už začínají mít problémy. Osobně s nimi mám zkušenost tak, že 85% ujímavost je vždy. Zrovna u Rosa rugosa se mi kupodivu ujmuly 2 rostlinky z 5-ti... kdybych si vysel semínka, dopadl jsem lépe -... celý příspěvek >
Podnož Mykoa, 28.4.2013
Osobně bych ty stromky už ve sklepě moc netrápil. Jak píše pan V. výše, záleží na půdních podmínkách a ty si myslím máte celkem dobré. Odhadnout, jak to dopadne neni jednoduché, ale poznáte to podle prvních přírůstků. Petr L.
Podnož Mykoa, 28.4.2013
Minulý rok jsem narazil na stránku ovocné školky Kocmanových, kde se uvádí, že prodávají k podnoži MYKOA licenční práva. Mě spíš přišlo, že je to jejich vlastní klon myrobalánu (dle názvu podnože). Možná odvozený právě z MYKLA. Petr L.
Krasokvět?, 11.4.2013
Dobrý den, děkuji všem za odpověď. Zkusím si ho naroubovat i k sobě. Petr L.
Kniha vs. Sadarstvi.cz, 11.4.2013
Dobrý den, uvedený opis je z knihy Jablka - autoři Dvořák A., Vondráček J., Kouhout K., Blažek J. (nakladatelství Academia, 1976). Petr L.
Síra SK 520 opravdu náhrada za Sulku?, 10.11.2012
Aha, tady musím přiznat, že tohle jsem nedočetl, koukal jsem rovnou na svůj původní příspěvek v threadu Síra SK 520. Tohle je ode mě samozřejmě mystifikace, za kterou se všem omlouvám. Polysulfidické preparáty nejsou určeny pro listovou aplikaci.... celý příspěvek >
Síra SK 520 opravdu náhrada za Sulku?, 8.11.2012
Nepamatuji si ani nevidím, že bych někde trvdil, že se SK 520 používá jako listové hnojivo. Jediné co jsem zmínil, je můj názor, že mě to připadá určené/použitelnější spíše pro tento způsob užití. Ostatně na publikaci vlastních názorů má právo každý.... celý příspěvek >
Krasokvět?, 31.10.2012
Děkuju, zkusím tam zítra zaběhnout a podívat se. Petr L.
Krasokvět?, 31.10.2012 Obsahuje fotku
Třetí foto...
Krasokvět?, 31.10.2012 Obsahuje fotku
Druhé foto...
Krasokvět?, 31.10.2012 Obsahuje fotku
Dobrý den, chtěl bych poprosit s identifikací následující odrůdy jablek. Vzniklo mi tu docela zajímavé dilema. Strom je větší s rozložitou korunou. Větve se od středu vyholují a na konci jsou výrazně převislé. Roste v zastínění chvojek. Plody... celý příspěvek >
Naše hruška královská má problém, 22.10.2012
Tohle "bebí" je tu poslední dobou dost často, tak ve zkratce - rez hrušňová. Vyhledejte si nějaké starší téma, najdete tam i návody k ošetření. Petr L.
Zná někdo co je to za odrůdu?, 18.10.2012
Ta druhá fotka mě docela zvyklala, ale zas ta konzumní zralost... já bych to směroval někam ke Coxově renetě. Petr L.
Zná někdo co je to za odrůdu?, 18.10.2012
Vyfoťte i spodek jablka. Petr L.
Malá jablíčka, 17.10.2012 Obsahuje fotku
Dneska jsem si při procházce naším lesoparkem vzpoměl na tuto diskusi a zastavil se u trojice "okrasných" jabloní, které tu rostou takměř 30 let. Z jedné jsem schválně sebral plody (viz foto) - velikost je +/- krabička zápalek. Omluvte jen trochu ten... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika