Příspěvky uživatele - 202.78

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Řasa v jezírku teď na jaře, 23.4.2012
U akvária je vůbec s přídavky jakékoliv soli problém, obzvlášť pokud se voda z odparu nedoplňuje demineralizovanou vodou. Nakonec jsem v těhle praktikách nepokračoval ani u násady živorodek. Rostliny na zvýšení obsahu solí reagujou různě, řekl bych,... celý příspěvek >
Jak poznat UV stranu polykarbonátu, 10.4.2012
Já měl na deskách při okraji ještě vyražený navíc nápis (takové to černé přerušované písmo, jako je někdy u čárového kódu), který UV stranu označoval. Zkuste kouknout, jestli to tam taky nemáte. Na pohmat mě obě strany přišly stejné. Petr L.
Hodnocení rezistentních odrůd angreštů, 5.4.2012
Nápodobně, dnes začala kvést i josta. Petr L.
Řasa v jezírku teď na jaře, 31.3.2012
Ono to má reálný základ, z akvaristické praxe je mi tohle známo, táta přidával cca 2 polévkové lžíce soli na 50 l (což je přibližně 10x méně, než host výše uváděl). Růst zelených řas se skutečně omezil, ale pamatuju si pro změnu na vyšší výskyt... celý příspěvek >
Hodnocení rezistentních odrůd angreštů, 31.3.2012
Předně by byla asi na místě otázka, co znamenají ty "takové malinké větvičky"? Petr L.
Růstový stimulátor, 26.3.2012
Když tak čtu složení tohohle "zázraku", tak mi vychází, že levnější je použít multivitamínový džus ;) Petr L.
Jablko Red Devil, 16.3.2012
Tato odrůda mě zaujala podobně jako současné švýcarské výpěstky, tak jsem ji objednal pro změnu u nás a dneska dorazila. Jsem na to zvědav, informací jsem k tomu taky moc nenašel. Skoro to vypadá, že to u nás nikdo moc nepěstuje - doufám, že to neni... celý příspěvek >
Hruška + Tůje = skvrnitost?, 11.3.2012
Určitě zkusím, díky. Tuším, že systemické fungicidy tu budou mít přednost? (viz paní Lídou uvedený Baycor)  Ohledně počasí je to trošku problematické, neb se nacházíme ve srážkovém stínu a někdy to nejde moc dobře předem odhadnout, ale to by... celý příspěvek >
Hruška + Tůje = skvrnitost?, 10.3.2012
Tak to netuším, ono to vyroslo ve stejnou dobu, tak jsem nijak nezkoumal, jeslti to je tatáž rez, jaksi jsem to předpokládal automaticky. Nicméně zkusím se na to tento rok podívat blíže. Bohužel, ohledně mé hrušně je to opravdu hrozné, ale stejně tak... celý příspěvek >
Hruška + Tůje = skvrnitost?, 10.3.2012
Jen k tomu přidám menší postřeh od nás. Na zahradě pěstuju Clappovu máslovku, každý rok pravidelně silně napadená rzí až mám docela obavy o její životnost, podobně jeden z keříků (tuším škumpa). Naproti tomu soused pod námi má nějakou starší máslovku... celý příspěvek >
Stříhání kiwi, 10.3.2012
Jestli Vám to vzal až u země, tak je to jasné. Já to mám naštěstí zkusmo na balkóně, ale zas jsem pro změnu nezvládl růst po opoře, takže teď nevím, kam střihnout. Rozhodl jsem se to proto nechat jak je a jen zakracovat výhony rostoucí mimo. Ono to... celý příspěvek >
Biotop, 10.3.2012
Mám za sebou řadu let snah o ochranu obojživelníků již v polovině devadesátých let, nevšímavost úřadů a ministerstva atd. Najednou přijde opačný extrém v podobě zákona, který se jen snaží naplnit kvóty. Jestli Vás to neudivuje, tak mne ano. Ten... celý příspěvek >
Co vám právě kvete a raší, 8.3.2012
Na chomutovsku to začalo skoro vypadat vesele, sněženky, bledule, už byl vidět i orsej, ale před dvěma dny začalo mrznout a od brzkého rána tu taky napadl sníh. Na zahradě to docela hezky cvičí se stromy, třešně už pomalu rašily, stejně tak i moje... celý příspěvek >
Určení odrůdy, 8.3.2012
ad malinové - opravuji si kolonku. Ve školce jsem ho viděl vedené jako zimní, ale teď koukám, že má upotřebení jen do Vánoc, má chyba. Jinak měl jsem tu rozříznutý RD. Na řezu víceméně shodné s fotografií, dužnina však běložlutá, přesně jak... celý příspěvek >
Zamrzlé žáby, 6.3.2012
Zdravím, přesně tak. U nás ve vodě přezimují v menších hloubkách zelené druhy skokanů, hnědé vyhledávají spíše tekoucí vody a větší hloubky. U zelených skokanů skončí hibernace během několika týdnů. Skokan hnědý je však např. aktivní již teď. Pokud... celý příspěvek >
Další diskuze:  6,  7,  8,  9  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika