Příspěvky uživatele - 166.4

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Prosím o určení názvu rostlin, 4.9.2016
1 je Verbena bonariensis, další dvě nevím.
Co to je?, 3.9.2016
pH
Co to je?, 3.9.2016
Na tykvovitou kytku mi nesedí charakter růstu. To roste u nás nebo někde v teplých krajích?
Strom z Chorvatska, 1.9.2016
To mne také překvapuje, že v Chorvatsku pěstují tropický strom, ale skutečně to tak vypadá... Pokud si dáte do googlu Melia azedarach, ukáží se tam obrázky z Malty i jiných míst ve Středomoří, ve východní Africe je dokonce invazívní.
Pomoc s identifikací palmy, 24.8.2016
Trachycarpus - nejběžnější pšstovaná palma?
Dotaz - druh, 21.8.2016
Nějakáí Echinopsis, možná její hybrid.
Neznámá popínavka, 21.8.2016
Tak už jsem to našel, pomohlo dát do googlu "climber violet stems" Basela alba var. rubra - malabarský špenát.
Neznámá popínavka, 20.8.2016 Obsahuje fotku
Byl jsem se podívat na Floře v Olomouci a ve staré botanické zahradě tam měli v květináči tuto ovíjivou popínavku, bez jmenovky. Ví někdo, co to je?  Omlouvám se za kvalitu fotek, mobil... Je to všechno naležato, ale to snad... celý příspěvek >
Co je to za rostlinku?, 8.8.2016
Nějaká drobná peperomia..
Zázraky v zahradě, 22.5.2016 Obsahuje fotku
Tohohle obřího tlusťocha jsem neviděl desítky let...
Meduňka, 20.5.2016
Souhlasím, nic to není, narostou nové, meduňka je nezmar.
Jak zjistit typ půdy a nadmořskou výšku pro pěstování plodin?, 2.5.2016
Nadmořskou výšku nejjednodušeji zjistíte GPS navigací pokud jste na místě, které měříte - je v každém chytrém mobilu nebo v programu Google Earth kdekoli na zemi - je zdarma.
Eukalypt (duhový) - zkušenosti, 8.4.2016
Myslím, že si s jeho vzdáleností od plotu děláte zbytečnou starost. V jeho domovině na Nové Guinei a Filipínách jej sázejí ploty neploty...  V tropech jsou sousedi vděční za trochu stínu.
Žížaly, 3.4.2016
Mám stejnou zkušenost jako Petr z H.
Pozdně kvetoucí rhododendron, 28.3.2016
Pokud vládnete základy němčiny a není Vám líto 500 Kč za jeden kousek tak si určitě vyberete tady, mají tam i několik těch červencových. Posílají i do Česka, neodolal jsem a 3 kousky jsem si objednal, měly by příjít příští týden.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika