Příspěvky uživatele - 64.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Sklizeň ranných brambor, 24.7.2014
Po ranných bramborách v mé poloze sadím čínské zelí.
Brambory ještě nekvetou a nať žloutne, 11.7.2014
Stando, trvalo mi to déle než jsem to nakloval do PC. Můžeš mít také pravdu. Zdravím od ZL.!
Brambory ještě nekvetou a nať žloutne, 11.7.2014
Protože dosud nikdo neodpověděl, budu se snažit já.Další se mohou přidat. Igi...178.109 nepišeš ve svém uživ.nastavení oblast -lokalitu (nadm.výšku-viz vlákno: Všem registrovaným uživatelům), kde pěstuješ na své zahrádce. Nenapsala jsi jaká... celý příspěvek >
Napadené kořeny, 2.7.2014
Nevím, zda se jedná o nádorovitost košťálovin nebo je to napadeno červíkem.Název si hned teď nevspomínám. Rozřezejte kořen a poznáte.Podle toho můžete dál postupovat.
Plíseň na okurkách, 30.6.2014
Poradí někdo Evě, i když rostlinku nevidíme?
Pokroucená nať cibule, 24.6.2014
Já také nepřikrývám, letos jsem nestříkal ani výluh z kopřiv a taky se vzpamatovala. Těch 90% mám taky. Uvidím, až ji budu vytahovat, výsledek.Dám vědět.  Loni jsem zavčas stříkal-ještě Metation-a taky se vzpamatovala, stejně jako letos.... celý příspěvek >
Zemiaky - brambory - 2014?, 17.6.2014
Já (viz.uživ. nastavení) sázel postupně v dubnu Colette, Adéla, Dali, Rosela. Nyní sklízím hlavně mandelinku! Zatím  ji stíhám obírat ručně. Již jsem nahlížel, mohl bych brát nové, ale dobírám ze sklepa loňskou úrodu chutných Dali.
Žloutnutí resp. zbělení na zahradě, 16.6.2014
Co ta zemědělská velkovýroba za plotem na 2.snímku?  Nepochází náhodou příčina odtud??? Moc bych se nedivil.
Pokroucená nať cibule, 16.6.2014
Soused má cibuli ze sazečky (1,5m od té mé), nestříkal a napadenou ji nemá. Já sazečku kupoval jinde. Tak čím to může být???
Bílá vata na větviček jabloni, 13.6.2014
Letos jsem ji bohudíky na své zahradě ještě neviděl. Také jsem likvidoval lihem.U švagra o 400m dál je vlnatky dost.
Pracná, avšak levná a účinná ochrana jahod před slimáky, 13.6.2014
 Co tak zkusit jehličí proti slimákům? Máte s tímto materiálem zkušenosti???
Mulčování, 11.6.2014
Konvalinko, píšeš,že u vás prakticky nekáplo,šílené sucho. Kde to je u vás??? Nepíšeš ani v uživ. nastavení odkud jsi. (viz.vlákno: Všem registrovaným uživatelům). Po letošní zimě u nás bylo sucho, týdenní srážky v květnu pomohly slimákům - takže... celý příspěvek >
Pokroucená nať cibule, 11.6.2014
Sazečku kupuji a nikdy jsem nemořil, ale asi budu muset. Není náhodou sazečka napadená od dodavatele? Zasetá cibule ze semínka na záhonku hned vedle není vůbec napadená.
Aby jahody nezasychaly, 11.6.2014
Já jsem před několika lety sadil jahody do folie.Bohužel slimáci zvítězili, pod folií se jim velmi dobře dařilo!
Pěstování okurek na síti - vertiko systém, 11.6.2014
Po přesazení mi ty okurky sežrali slimáci, jen několik rostlinek jsem zachránil.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika