Příspěvky uživatele - 64.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Česnek - proč sklovatí struky?, 12.10.2015
Že by byl něčím napadený? Poraďte!!! 
Bezpecková stolní odrůda Rusbol, 31.8.2015 Obsahuje fotku
Tak jsem letos přeci jen dnes ochutnal nasládlé plody, kupodivu v každé kuličce jedno jadérko :-) ale pokud to víno bude příští rok mít větší hrozny, bude asi velmi chutné... uvidíme, v únoru zakrátím a nechám se překvapit...
Minimální závlaha?, 11.8.2015
Já to řeším tak, že napustím vodu do venkovní vany, přes den se,,rachtám" ve vaně a večer použiju vodu na zalévání záhonků.  Z koupelny na mé zahradě také vodu nevypouštím do kanalizace, ale čerpadlem zalévám pod stromy i když je trochu mýdlová.... celý příspěvek >
Bio postrik proti mandelince, 12.6.2015
Nevíte jak funguje postřik proti mandelince kopřivovou jíchou? Na mšice a molice funguje, na brambory nevím. Zatím jsem jen sbíral ručně.Chem.přípravky mám, ale nechci používat, pokud to není akutně nutné.
Jak čerpat vodu z jímky, 6.6.2015
Neumím zde nakreslit schema. Vyguglite si na netu samospádové studny nebo samospádové vodovody. V nejvyšším bodě musí být zavodňovací ventil, kterým zavodníte nějakým způsobem potrubí, pak už by to mělo fungovat. Pamětníci ví, jak samospád fungoval.... celý příspěvek >
Kterou vybrat?, 25.5.2015
Host xx.79.4 si třeba chtěl přečíst názory jiných, ale zkušenosti z každodenní práce s pilou už může mít vlastní.  Také se říká: Každá liška chválí svůj ocas.
Bezpecková stolní odrůda Rusbol, 22.5.2015
Dobrý den, děkuji, budu se řídit druhou variantou.. Byl bych nerad, kdyby se ty zelené hvězdičky neprobudily po zimě náhodou.Ještě takový hloupý dotaz, jak daleko od hlavy to spodí dřevo ostříhat, aby nezaschla, na jaře pak netekla... je lepší... celý příspěvek >
Kdy ořezat vlašský ořech, 22.5.2015
U tohoto ořešáku bych ustřihl právě tu označenou spodní-slabší, vodorovnější.
Určení názvu odrůdy rané jabloně, 22.5.2015
Až dozrají dejte foto!
Jak vám dozrávají třešně?, 22.5.2015
Každý rok okolo 25.května u sousedům dozrávali. Přes zimu tuto mladou třešeň skáceli. Asi kvůli špačkům. Dokázali sklidit úrodu během jednoho dne.
Bezpecková stolní odrůda Rusbol, 21.5.2015 Obsahuje fotku
Mohl bych si Vás GB dovolit poprosit o návrh zimního řezu, všiml jsem si ve Vašich příspěvcích, že to umíte dokreslit do obrázku, abych měl představu.. Posílám foto ve větším rozlišení. Děkuji
Bezpecková stolní odrůda Rusbol, 21.5.2015
To máte pravdu a taky si myslím, že to bude fungovat, zatím ty náznaky květu na úponech se objeví vždy na nejsilnějších loňských letorostech. Dnes jsem to prolámal, ať to zesílí a snad se ještě nějaké nové silné letorosty do podzimu pro... celý příspěvek >
Bezpecková stolní odrůda Rusbol, 21.5.2015
Děkuji za názor, naprosto souhlasím s košatěním poměrem listů a kmínku. Chtěl jsem docílit tohoto, nakonec ale ty tažně jsou slabé a jejich funkci přebrala ta V vidlička na hlavě, to nyní vidím jako chybu, že to chtělo předloni zakrátit a vyhnat tu... celý příspěvek >
Bezpecková stolní odrůda Rusbol, 21.5.2015
Děkuji za fotky.
Bezpecková stolní odrůda Rusbol, 21.5.2015
Děkuji za komentář, v podstatě snaha byla dvě tažně vodorovné a na každé 3-5 vyvázání na drátky svislých na 2-3 očka. No ale některé výhony jsou silné a některé nedorostou a v zimě zaschnou.. tudíž ten tvar vznikl kompromisem. Mám tu souseda Bulhara,... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika