Příspěvky uživatele - 64.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bezpecková stolní odrůda Rusbol, 20.5.2015
Děkuji Vám za radu a příspěvek. Celkově to nemá snahu tvořit dlouhý tažeň, spíše hodně košatí a musel jsem první dva roky hodně vylamovat mezi lístky a polovina délky tažně stejně přez zimu zaschla, takže na těch 8 oček se dostat by šlo asi příští... celý příspěvek >
Bezpecková stolní odrůda Rusbol, 20.5.2015 Obsahuje fotku
Posílám detail úponku
Bezpecková stolní odrůda Rusbol, 20.5.2015 Obsahuje fotku
Dobrý den, koupil jsem roubovanou odnož s bezpeckovou stolní odrůdou Rusbol a chtěl bych se po pěti letech, kdy jsem udělal pěknou hlavu poradit, zda není něco špatně. Nejde mě to klasicky do květu, což bych předpokládal u bezpeckové odrůdy, ale... celý příspěvek >
Skrátenie stromu o 1/3, 4.5.2015
Jestli je ořešák zdravý - pokud není blízko budovy nebo kde by způsobil újmu na zdraví či majetku, tak bych neřezal. Chce to řádně uvážit celý vzrůst stromu a co říznout a do jakého průměru (silných) větví. Ořešák 40let starý, je celkem mladý. záleží... celý příspěvek >
Záchrana ovocných stromů, 13.4.2015
U nás roubování na zakázku provádí mimo jiné i Arbia - ovocná školka v Malenovicích u Zlína.
Cibule, 18.3.2015
Textilka na 1záhonku, na 2 záhoku nebyla, výsledek byl stejný.
Cibule, 18.3.2015
Co je na tom pravdy, když se sazečka zasadí později, že na ni nejde vrtalka? V tom případě, kdy zasadit a jak velká cibule se urodí, v jaké kvalitě? Cibule ze semena se mi nikdy nevydařila.
Polokmen ze špičáku, 10.3.2015
Tak to mne také zajímá! Na M9 mi to výše nevyrostlo.
Lze již sázet cibuli ze sazečky?, 9.3.2015
Někde už se sadit dá, někde je ještě sníh. Cibuli máte v zemi, vytahovat ji nebudete.
Jak se zbavit břečťanu na zemi, 10.2.2015
Jestli je toho moc, asi bych použil chemii. Já s úspěchem použil totální, ale ne ten propagovaný v TV reklamách(Ro... p). Je zbytečně drahý a koncentrace slabší, než u jiných za poloviční cenu.
Co je to za houbu a co s tím, 29.1.2015
Taky se mi ta houba, co je na fotkách, objevila na poraženém ořešáku. Kmeni, který čekal na odvoz.Proto jsem ho nechal nakrájet na špalky a vozit se už nikam nebude.Čeká přikrytý na to, aby prošel přes kamna. Na zadané otázky nedokážu odpovědět.
Kdy ořezat vlašský ořech, 8.1.2015
V Katalogu zahrádkáře 2007 bylo sáhodlouze popsáno.Ořezávat tehdy, kdy má zelené letorosty 15-30cm dlouhé, tj.přibližně v červnu, podle podmínek. Již jsem to někde na tomto fóru podrobně psal. (viz vlákno: Řez ořešáku)
Pěstování pryšce křížmolistého, 4.1.2015
Příspěvek je sice staršího data, ale nám to nevadí. Myslím si, že by ten hryzec si musel,,hryznout" do pryšce.Jeho štáva je jedovatá, jak říkal p.V.Větvička v TV. Pryšec se mi objevil zničeho nic před lety na zahrádce, ale pro jistotu nějaké... celý příspěvek >
A za měsíc jsou vánoce, 2.12.2014
A stihli jste zazimovat zahradu a své budovy???
Prasklá kůra, 26.11.2014
Já kmeny zakrývám deskami, vzhlednější by byla ta izolace, jak píše Jirka z Polabí.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika