Příspěvky uživatele - 64.250

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Je tento materiál dobrý k mulčování, 24.11.2014
Dejte do kompostu ! Listí ovocných stromů nemulčujte .
Česnek v zemi?, 22.11.2014
Tak jsem si ve čtvrtek 20.11. konečně zapíchal! (česnek do země). Ale myslím si, že ještě jsem mohl počkat. Teplota zeminy v hloubce 5cm byla 8,6°C.   Sousedům už česnek trčí ze země.   Meteorologové i norové vyhrožovali, tak jsem raději... celý příspěvek >
Čemu se bude dařit pod ořešákem?, 19.11.2014
Já měl pod ořešákem blízko domu posezení, mouchy i komáři ve stínu ořešáku otravovali velmi dobře.Trávu jsem sekal pod ořešákem také. Ořešák jsem byl nucen skácet a komáři a mouchy už neotravují.
Ochrana jabloně Ontario před mrazem, 31.10.2014
Mladé kmeny zakrývám deskami proti zahřívání sluncem, aby se netvořily tzv. mrazové desky. Když kmínek ještě před zakrytím nabílíte vápnem neublížíte!
Květina podobná klívii, 26.10.2014
Mockrát Vám děkuji za rychlou odpověď. Je to ona. Teď už ji jen někde sehnat :). Ještě jednou děkuji a přeji krásný večer. Kateřina
Květina podobná klívii, 26.10.2014
Dobrý den, nevíte někdo, jak by se mohla jmenovat pokojovka podobná klívii? Kdysi ji měla babička, bohužel nemám ani fotku, jen vím, že připomínala řemenatku, měla hodně podobné listy, jen světlejší a kvetla světle modrými, modrofialovými květy. Ty... celý příspěvek >
Za kolik prodat slivovici ročník 1969?, 13.10.2014
Záleží za kolik ji kdo koupí.
Žíhané jablko,co je to za odrůdu?, 13.10.2014
Jak chutnalo? Trochu popis! 
Co na zamezení pohledů od sousedů, 8.10.2014
Já musel pokácet ořešák před terasou a dnes mne to mrzí, dělal v létě krásný stín.Teď se na terase v létě i pod příštřeškem nedá vydržet, jaké je tam horko. Třešeň roste také rychle, ale ten binec, když vše neotrhám! Tazatel si bude muset řádně... celý příspěvek >
Záhadná poškození račat, paprik a brambor, 4.10.2014
S kroucením vrcholků těchto rostlin jsem se zatím chválabohu nesetkal! Jakmile dojde Zahrádkář a já ho nevyzvednu ze schránky, tak už se po něm musím doptávat, každý ho chce číst, takže jdu studovat v říjnovém Zahrádkáři! Ahoj!
Koňský hnúj s pilinama, 29.9.2014
Piliny by tak ani moc nevadili, ale je lépe zkompostovat i s jiným materiálem ze zahrady (listí, tráva apod).Po založení na kompost se samovolným zahříváním zlikvidují nežádoucí plevele.    Pokud zaorat na pole -asi bych to tolik moc... celý příspěvek >
Opožděná sklizeň, nové brambory opět začaly růst, 12.9.2014
Princess mi i minulé roky podrůstala.Tuto zkušenost má i soused, který pěstuje brambory ve velkém. Jinak velmi chutná odrůda.
Záchrana posledních zelených plodů rajčat, 8.9.2014
pro 250.122 Já vidím, že již jsou lehce chycené vpředu ty 2 plody.Jinak všechna čest.Já už jsem všechny asi stovku tyčkových zlikvidoval do sběrného dvorka,jen plodů bylo celkem 120litrů, ani na kompost jsem to nechtěl dávat. Já nechci stříkat, ti... celý příspěvek >
Jak se zbavit užovky?, 8.9.2014
My jsme vždy nadšeni, když vidíme ještěrku. Víme, že je jim u nás dobře.Zahrada je příroda! Budte ráda, že máte dům se zahradou a nebydlíte v paneláku. Ještě nikdy jsem si nevšiml v září tak malých ještěrčích miminek až letos a nevím jestli... celý příspěvek >
Bejlomorka maková, 9.8.2014
Dobrý den, chtěla bych se zeptat jestli někdo nemá zkušenosti s tímto škůdcem. Sklidili jsme mák, ale některé makovice byly napadené bejlomorkou a teď máme v čistém máku pár larev. Nikde se mi nedaří najít co se stane, když už mák nebudem přebírat.... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika