Příspěvky uživatele - 161.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Jakou ryngli, blumu?, 6.3.2011
Hezký den, jakou slivu, ne švestku, zasadit? Oblast Valašsko, Hornolidečsko, 440m n. m., díky Tonda
Slivoň trnitá, 27.2.2011
Na Valašsku jich máme hodně v přírodě a kupoval jsem i v Brně Tuřanech.
Jak správně ořezat stromy - neznáte dobrou učebnici?, 30.11.2010
Těch knih je na trhu jistě více a jistě to bude pro manžela vhodný dárek. Já nějaké mám a jsem za ně rád, protože žádný učený z nebe nespadl a je dobře se seznámit s pravidly a zákonitostmi řezu a nebát se to v praxi vyzkoušet. Řezat a střihat tak,... celý příspěvek >
Přesazení katalpy v listopadu - prosinci?, 30.11.2010
Prakticky jsem to nezkoušel ještě na vlastní katalpě, ale mám to z knihy "Řez a tvarování dřevin", napsal Christopher Brickell a možná i ověřil dle fotografií. Ale spíše šlo o zmlazení až na pahýl, abych byl... celý příspěvek >
Hnědé skvrny na rhododendronu, 2.8.2010
Najde se tu někdo kdo by mi poradil co s rhododendronem? Letos krásně kvetl, má i pěkné přírustky, ale na listech má hnědé skvrny, někde na špičce, někde asi v prostředu od kraje. Je mírně zastíněný v kupovaném substrátu pro rhodo. Další dvě azalky a... celý příspěvek >
Převod MTD, 25.7.2010
Křoviňák od MTD mám taky,4-takt, seče parádně.Na hlavě taky žádný plnící šroub nebyl, takže první, co bylo, rozhodit hlavu, dodělat mazací šroub(do hlavy M10,ten je našroubovaný na pevno a v něm M5,ten povoluji kvůli naplnění.)Takto jsem to udělal z... celý příspěvek >
Skalka ve svahu, 15.4.2009
Mě se to líbí, taky hledám nějakou inspiraci jak začít se skalkama. Už jsem trochu začala, ale stejně dál hledám nějaké typy. Nechci skalku takouvou tu klasickou kde je velká spiusta kamenů a mezi nimi rostliny, spíše naopak, spousta různých trvalek... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika