Příspěvky uživatele - 161.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Husqvarna 535RXT, Stihl FS 350, Stihl 360 C-E, 17.8.2011
Nikdo nemá zkušenosti s Husqvarnu 535RXT nebo Stihl FS 360 C-E?
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 17.8.2011
Výbornou koupí je Stihl FS 130. Zkuste přitlačit na prodejce v okolí Vašeho bydliště a dostanete možná "jarní cenu". Já ji koupil za necelých 13 000, což je méně než nynější FS 100. Byla to akce u všech prodejců Stihl - sleva 3000. Tento stroj... celý příspěvek >
Skalník jaký?, 16.8.2011
Potřebuji na pokrytí půdy skalník a to stálezelený a plazivý. Poraďte vhodný s latinským názvem, do výšky 10 cm. Děkuji za radu a přeji hezký den.  Tonda  
Křovinořez - Stihl, Husqvarna, Jonsered nebo Dolmar?, 16.8.2011
To nevíte, že toto je snad jediné fórum na světě, kde se mažou příspěvky tak, že prostě zmizí? Samozřejmostí solidního fóra je, že se vymaže pouze obsah příspěvku. Když je takových příspěvků hodně, zamkne se vlákno a nebude možné do něj přispívat,... celý příspěvek >
Benzín s olejem do 4-taktu?, 12.8.2011
Lze spálit benzín s olejem (1:50), který byl určen do dvoutaktu ve 4 - taktním motoru? Jde o nový motor, Honda GSV 190. Zapojený se sekačkou Vari. U benzínu si totiž nejsem zcela jist, zda olej obsahuje a nemohu jej použít do křoviňáku. Děkuji.
Husqvarna 535RXT, Stihl FS 350, Stihl 360 C-E, 7.8.2011
Dobrý den, uvažuji o zakoupení křovinožezu na sečení kolem baráku, zahrad a kolem stromků v lese. Plocha je ruzná od 200m po 1600m, převážne rovná. Krovinák se bude často převážet tak aretace řiditek je nutnost. Možnosti: Husqvarna 535RXT (vybava:... celý příspěvek >
Posekání 4 ha luk na seno, 1.8.2011
Pokud nevyužijete ostatní díly skládačky Vari, nešel bych do systému, ale do dvoububnové sekačky BDR-1200. 4 ha je už solidní plocha...
Přerostlá tráva kolem domu, 31.7.2011
Ono záleží i na ploše a terénu. Osobně bych to posekal křoviňákem (klidně i zapůjčeným) a vybral tu suť, aby se to dalo sekat zahradní sekačkou/bubnovkou. Zkušenosti mám se Stihlem a Hodnou. Stihl jsem měl vlastní a nedám na něj dopustit. S Hodnou -... celý příspěvek >
Sousedův ořešák, 31.7.2011
Oznámil bych mu to ústně a dle reakce případně písemně. Nejlepší by samozřejmě totiž bylo, kdyby ji odstranil na své straně hned u kmene stromu.
Jak poznáte kvalitní věc?, 31.7.2011
Já jsem mám taky Dakra, nevím jaký model, výkon 5,5 kW B&S. Opět ho kupovat ale nebudu a zkusím Vari. Vari má u mě výhodu ve stavbě kotouče. Dakrovi stačilo několikrát najet do krtince a plech se ohnul a nože se zadrhly pod buben. Soused má Vari a... celý příspěvek >
Bofix, 27.7.2011
Pokud chcete zničit odolné plevele a křoví, spolehlivě účinkuje přípravek Garlon a nebo jakýkoli jiný herbicid s obsahem látky triclopyr. Roundup a jemu podobné přípravky s obsahem glyfosfátu, jsou jako totální herbicidy v douhodobém hledisku poměrně... celý příspěvek >
Je to šárka?, 20.7.2011 Obsahuje fotku
A taky třetí na vyrážející podnož.
Je to šárka?, 20.7.2011 Obsahuje fotku
Druhé foto
Je to šárka?, 20.7.2011 Obsahuje fotku
Zdravím pěstitele a obracím se z dotazem, zda to na fotkách je šárka? Mělo by jít o Jojo na podnoži Wangenheimova.
Stihl vs. Honda, 13.7.2011
Záleží kolik toho budete sekat. Pokud bude dostatečně vytížený, šel bych do Stihlu. Ergonomie je dle mého subjektivního názoru někde jinde. Konkurencí pro Hondu je spíše FS 130. FS 240 C-E se blíží profi kategorii.
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika