Příspěvky uživatele - 161.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Křovinořez do 10.000,- Kč, 13.7.2011
Tak takovému prodejci bych nevěřil. Tvrzení že 4 - takt má vyšší kroutící moment je zavádějící. Stejně tak by mne zajímalo co a kde prodává, že mu jdou na odbyt hlavně 4 - takty. Zatím nejsou na trhu silnější provedení. Sekal jsem z mnoha křoviňáky a... celý příspěvek >
Krovinorez 8000m2 - Stihl nebo Solo?, 2.7.2011
Já Stihl mám už léta a je přetěžovaná a drží pořád. Pokud budu kupovat novou, nebudu nějak dlouho rozmýšlet a koupím zase Stihl. Nikdy se neobjevil žádný problém, teprve letos se po 8-i letech ulomil malý kus plastu na kapotě, což je pouze estetický... celý příspěvek >
Kde sehnat pražce, 1.7.2011
Dehet o kterém se tady bavíme je dehet uhelný. Je to toxický a karcinogenní. V kosmetice se využívá pro potlačení velmi odolných mikroorganismů, které vyvolávají dermatózy. Tato léčba je časově omezena a nesmí překročit jeden měsíc právě z důvodu... celý příspěvek >
Kde sehnat pražce, 1.7.2011
To není dehet ale asfalt.
Kde sehnat pražce, 1.7.2011
Trocha ironie nezaškodí. To není o pěstování kapusty, ale o porušování platných zákonů a zamořování prostředí. V zahraničí se dehtem napuštěné dřevo nepoužívá už leta, u nás je k nalezení naštěstí jen u vlakových tratí. Dehet je jedním z... celý příspěvek >
Kde sehnat pražce, 1.7.2011
Hm, další perla... Pražce se drtí a míchají s dehtem/vyjetým olejem a pískem. Spaluje se řízeným spalováním v cementárkách při teplotách více jak 1000 stupňů C. Žádný sajrajt do ovzduší nejde a naopak se využije jejich vysoký energetický potenciál.... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 21.6.2011
Já ale nepotřebuji nic studovat (i když celou diskuzi sleduji a mám ji přečtenou). Já mluvím z praxe. Teoretické řečičky mi práci na zahradě neulehčí. Ryl jsem oběma rýčema x - krát. Na manželčině zahrádce - (navážka poměrně kvalitní půdy) jsem ryl... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 20.6.2011
Tak dnes jsem makal na zahradě 6 hodin téměř nepřetržitě. Ryl jsem půdu, které je jílovitá a uježděná od traktoru. Je to šutr a jíl, vypomáhal jsem si místy krumpáčem. Rýč mám Fiskars, špičatý a teleskopický. Vzal jsem ho ženě, které ho má na... celý příspěvek >
Odpuzovač hadů, 14.6.2011
Jak bylo psáno výše. Bylo by vhodné uvést fakta. Chlapa, který si s sebou nenosí sprej pro takové použití, nelze brát jako varovný příklad. Pochybuji, že v takovém věku nevěděl, že je alergický na štípnutí blanokřídlým hmyzem. Takoví... celý příspěvek >
Bluefree za Jojo, 10.6.2011
Neni to jeden list, ale listy na dvou letorostech mají příznaky šárky. Je to mladý stromek vysazený před třemi lety. Minulý rok bez plodu a rok před tím asi dva. Kdy dozrály a dle tvaru jsem tehdy nezkoumal, zda je to Jojo, předpokládám, že pokud... celý příspěvek >
Bluefree za Jojo, 9.6.2011
Zdravím, dneska jsem obcházel sad a s překvapením jsem zjistil, že jsou na listech příznaky Šárky u odrůdy Jojo. Je to možné, nebo jde o to, že to není Jojo, ale jiná odrůda? 
Cotinus coggygria "Golden Spirit" - ruj vlasatá, 22.5.2011
Ano, je :-) T.
Červenolistý buk - rašení, 22.5.2011
Zdravím, děkuji za vaše názory, když zaříznu do větviček, tak je tam míza, suché nejsou. Pokud zaschly třeba jen pupeny, vyrazí náhradní? Někde jsem v TV zaslechl, že až v příštím roce? Díky T. 
Nepoznáte někdo ten stromek?, 16.4.2011
Vypadá to na nějaký Prunus, přiklonil bych se taky k té střemše. T.
Potřebuji poradit se švestkou Herman, 23.3.2011
Zdravím pane Plevač, jaké máte zkušenosti s Hermanem a Gabrovskou po třech letech? Děkuji Hyžík 
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika