Příspěvky uživatele - 161.15

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Barva kristalonu, 31.8.2011
Není start náhodou modrý?
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 30.8.2011
Nápodobně. Osobně nechápu, proč někteří diskutující tak brojí proti rýčům či značce Fiskars. Dokonce ani argument spokojenosti uživatelů tohoto rýče je neuspokojí. Viz "každá liška chválí svůj ocas"... Já nemám problém přiznat, že jsem si koupil... celý příspěvek >
Nejlepší křovinořez na trhu, 30.8.2011
Co vybrat Husqvarna (535RXT), Husqvarna 545RX nebo Stihl FS 360 C-E Vykon u všech je dostačující jedná se o kvalitu a vydrž.
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 28.8.2011
Na podzim toho zase tak moc neryju - pravidelně cca 15 x 3 metry. Teď toho bylo trochu víc, zúrodňuji část pozemku - navíc to přidá ještě dalších 50 m. Ryl jsem ale ještě i díry pro oplocení pozemku a základy pro terasy v okolí domu, vyryl jsem s ním... celý příspěvek >
Obyčejný rýč vs. Fiskars, 27.8.2011
Porovnáváme dva rýče, tedy stejnou kategorii. Přirovnání sekera vs štípačka je něco trochu jiného. Já osobně mám taky rýč Fiskars, a když jsem si ho kupoval bylo mi jedno jakou značku nese. Rýč Fiskars je ke koupi v každém zahradnictví. Pořádný rýč,... celý příspěvek >
Zelená střecha - ne jen pro mechy, 27.8.2011
Dobrý den, mám v plánu vytvořit něco na styl ploché zelené střechy na svém pozemku. Jde o plochu cca 10x5 m. Stavba je zapuštěná do terasy ze dvou stran. Nejde o obytný dům, ale o "dílnu". Není třeba ji nijak zvlášť izolovat. Rád bych vytvořil... celý příspěvek >
Rotační nebo bubnová?, 26.8.2011
Já nejsem technik, ale ten buben je prostě úplně někde jinde než má Dakr. Stejně tak ovládání. Pokud se rozhodnete pro Lízu, vemte určitě variantu DS-521 LÍZA 60. Ta má výkonnější motor Honda 5,5 HP a stojí stejně jako provedení s motorem B&S s... celý příspěvek >
Rotační nebo bubnová?, 26.8.2011
Já jsem právě měnil odepsaného Dakra za sekačku Vari Lucina. Je to úplně jiné kafe než ten Dakr, hlavně buben je odolnější a taky ovládání je lepší. Samozřejmě kupujte v autorizovaném servisu. Stroje potřebují servis. Vari či Dakr mají zastoupení... celý příspěvek >
Ručně kované nářadí, 22.8.2011
Tak ona trvanlivost je obvykle spojena s celkovou kvalitou. Mám doma ručně kované motyky od kováře, které mají dobrých 20 let. Zatím jsem nepracoval s něčím, co by se jim mohlo vyrovnat. U seker je rozdíl ještě markantnější. Třeba Hultafors je... celý příspěvek >
Elektrocentrála, 21.8.2011
Jak který výrobce. Naftové jsou tak o 20% dražší. Kdy se využívá jako záložní zdroj, který pojeden několikrát do roka, nevidím důvod k jeho koupi. Cena však není všechno. Bývají mnohem těžší než benzínové protějšky a hlavně o benzín se nemusíte... celý příspěvek >
Elektrocentrála, 20.8.2011
Dieslové elektrocentrály jsou obvykle dražší. Jsou stavěny na dlouhodobý častý provoz. Pokud jde o občasné využití, investice se nevyplatí. Navíc nafta se nedá tak jednoduše dlouhodobě skladovat jako benzín. Také jsou těžší než benzínové.
Elektrocentrála, 20.8.2011
Na pohraničí, elektřina nejde tak cca 15x ročně, klidně i 2 dny.
Elektrocentrála, 20.8.2011
A co na to jemná elektronika? Používáte ji a nebo během dodávky proudu ze zdroje ji máte odpojenou?
Elektrocentrála, 19.8.2011
Osobně bych ale využil toto vlákno a rád bych se zeptal jaká je vhodná regulace napětí pro domácnost, kde jsou připojeny spotřebiče jako notebook, televize, sklokeramická deska,... Třeba Hodna nabízí cyklokonvertor, invertor (PMW), AVR, DAVR,... celý příspěvek >
Svilušky pod kůží?, 17.8.2011
No injekce komplexní řady vit. B není právě bežná, není to náhodou pouze B12? To se standardně používá při oslabení organismu. Každopádně píchá se to do tuku, takže v krvi máte stabilní poměrně nízkou koncetraci vit B - do potu se ho dostává také... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika