Příspěvky uživatele - 147.92

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Bruska na řetězy motorových pil, 3.10.2010
sem nabrousil 5 retezu 1,3 a 1,6 zatim  dobre ta podstava neni plast,  ale   solidne udelaanej odlitek lehky slitiny slozeni jsemnezkoumal, tedy zaver na hobby briouseni retezu je dobra jak dlouho vydrzi otazka zatim drzi
Veverky, 24.9.2010
Jestli prokoušou, to nevím, ale vzhledem k výšce těch lísek by bylo trochu obtížné ji nainstalovat. Hanča
Kukuřice cukrová - máte dobrý recept?, 21.9.2010
Zajímalo by mě, jestli neexistuje nějaký trik, jak oddělit zrna v mléčné zralosti z klasu. Nechce se mi věřit, že se to dělá šíleně pracně ručně. Poradí někdo? Hanča
Neznámá květina, 16.9.2010
Impatiens glandulifera – netýkavka žlaznatá. Invazní rostlina, hlavně podél vodních toků. Hanča 
Zná někdo přesný název těchto rostlin?, 9.9.2010
Řekla bych, že na třetím obtázku bude konopice, možná konopice polní - Galeopsis tetrahit. Hanča
Co je to za houbu?, 5.9.2010
Hadovka smrdutá, zatím ve stadiu "vajíčko", takhle mladá je podle knih i jedlá, ale přiznám se, že jsem nikdy nenašla odvahu... Hanča
Prosím o určení názvu rostliny, 5.9.2010
Abutilon theophrasti – mračňák Theofrastův. Hanča
Houby z lesa na zahrade, 13.8.2010
To souhlasí, další druhy "praváků" kromě smrkových jsou dubáky a borováky. Hanča
Houby z lesa na zahrade, 13.8.2010
Hřiby jsou smrkové, tak pod jedlemi asi nebudou. Hanča
Cizokrajný krásný keř, 5.8.2010
Hořcový stromek má jiné květy. Nemohlo by to být třeba tohle?  Hanča
Určení keře, 4.8.2010
Semenáč ptačího jeřábu, řekla bych. Hm, latinsky Sorbus. Hanča
Uhnívání malých dýní Hokkaido, 3.8.2010
Malé plody mi uhnívají taky, i když pěstuju hokkaido na balkoně a slimáci tu nejsou vůbec žádní. Na zahradě nepřežila ani jedna rostlina, tak moc těm španělákům chutnaly, že po nich nezbyla ani stopa, ani ferramol nepomohl.(Pomohl by, kdybych ho... celý příspěvek >
Vyhrabané díry v zemi, 2.8.2010
Tak to jsem moc zvědavá, jestli se tu k něčemu dobereme, přesně takovouhle díru, skoro kráter, jsem našla na zahradě taky. Když jsem pátrala dál, zjistila jsem, že se "něco" pokoušelo dostat do nory, kterou tam zanechal hryzec (škoda,... celý příspěvek >
Bolševník, 2.8.2010
Nevím, jestli funguje nějaká chemie, nemám vyzkoušeno. Co vyzkoušeno mám, pokud máte trpělivost, že se ho zbavíte častým sekáním. Tím, že zlikvidujete květ, zabráníte jenom jeho rozmnožení (i když se pokusí vykvést znovu, podle mých... celý příspěvek >
Chlapice, 2.8.2010
Tužebník jilmový, Filipendula ulmaria. Hanča
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika