Příspěvky uživatele - 91.21

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Ak se zbavit pařezu, 19.4.2009
Strom o průměru 123 cm?
Ak se zbavit pařezu, 17.4.2009
Tohle je ta správna rada, hlavně to nechtít udělat za den a ještě použít hever.
55 let stara jablon - prorezani (foto) - je to moc?, 4.4.2009
Nemělo by se takové prořezání provádět v roce kdy má strom hodně nasazeno na květ?
Nátěr barvou syntetickým emailem po řezu větších větví jabloní se může?, 22.3.2009
Používám léta bílou fermežovou barvu s dobrým výsledkem, lepší než latex.Smícháním s dřevěnými pilinami i na plombování na starých stromech.
Jak zateplit skleník, 14.3.2009
Ještě tu vodu v lahvích obarvěte na černo barvou Duha na látku, ale raději si to nejdřív vyzkoušejte.Nic jedovatýho, vydrží to několik sezon.
Sigma Darling Mikro m-100 - ucpaný vodoznak, 12.3.2009
Proč tam chcete vodoznak?Kdysi jsem si vyrobyl z hadičky ze stejného důvodu časem zjistíte že je zbytečný.Čalounickým špendlíkem by se tomělo dát vyčistit.
vodárna - nerez?, 11.3.2009
Myslel jsem to asi tak, při poruše sacího koše dojde k porušení vodního sloupce v potrubí u 8mtrové studny v délce 4m a čerpadlo nasaje bez problému.Teď mame jasno.
vodárna - nerez?, 11.3.2009
Přesně takhle mě to funguje 30 let ale nádobu bych rád preventivně vyměnil.SVA čerpadlo navíc z 8mi metrů nasaje bez zalévání!! Ty dnešní čerpadla to taky umí?
vodárna - nerez?, 9.3.2009
Z předchozích příspěvků mě vychází asi nerez nebo pozink bez vaku a vzduch si dofukovat samostatně.Zajímalo by mne jaká je životnost vaku, výrobce uvádí asi 10 let ale co jem slyšel od lidí níkomu nevyddržel ani 5 let.Jednomu vlastní... celý příspěvek >
Živý plot, aby slepice neprolezla?, 7.3.2009
Zde je těžko radit.Zelené pletivo ale musí ho pořídit soused.
Co teď s kadeřavostí?, 26.2.2009
Mně by spíš zajímalo, je-li nějaký zpusob signalisace výskytu.Co když není třeba vůbec stříkat.
Eletrický sadbovač, 17.2.2009
Na trhu se objevil elektrický sadbovač, celkem zajímavá nabídka v ceně cca 600 Kč.Máte s tím někdo zkušenost?
Problem s paprikami, 14.2.2009
Dalží možnost je zeminu propařit v mikroténovém sáčku v mikrovlné troubě.
Dusená kapusta, 25.1.2009
Proč uchovávat dušené zelí?Zelí se naloží do sudu, vykysané se může dát do sklenic.Chcete-li mít polotovar tak udušené, horké nacpat do sklenic nebo studené do mrazáku.Toto je třeba zkusit jaká bude výsledná chuť
Tvrdá voda a sodovka, 24.1.2009
Co dešťová voda?
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika