Příspěvky uživatele - 176.204

Stejnou IP adresu může sdílet více přispěvatelů, kteří využívají internetové připojení od stejného poskytovatele nebo jsou uživateli počítačových sítí velkých firem a institucí. Spolehlivou zárukou autentičnosti příspěvků je proto pouze registrace a vkládání příspěvků pod svým uživatelským jménem.
Tlaková myčka Karcher, 6.5.2009
Na Ferm, Proma pozor, měl jsem od nich kango a musel jsem si vyžádat peníze zpět po třetí reklamaci ,neříkám, že všechno co prodávají je šmejd, ale kanga asi neumějí  
Řazení rychlosti na Vari - Honda, 4.5.2009
Zdarec, já jsem si navařil prodloužení a řadím v sedě.
Zahradní traktor Husqvarna CTH 220 Twin, 4.5.2009
Zdravím, uvažoval jsem o koupi Cub Cadeta 50sd, pak o Husqarně 220,ale po přečtení několika krityckých příspěvků jsem dostal strach..O John Deeru-konkrétně typ x 304 jsem přemýšlel taky, ale trochu mne vadí cena.Máte už nějakou konkrétní zkušenost s... celý příspěvek >
Rider nebo trakturek, 3.5.2009
Zajímavost, v Americe John Deere zlevn´uje, u nás zdražují 
Vari nebo Agzat, 24.4.2009
..já mám obě černý-na traktůrku i na rotavátoru, když jsem to kupoval o červených nebyla řeč
Vari nebo Agzat, 24.4.2009
Zdravím, já mám 160-ku, dá se říct, že stačí na veškeré zahradní práce, ale při jízdě s vlečkou ani ne moc velkou a naloženou mi motor v prudším kopci ukáže svůj limit, musím dát za 1 pač trojku to neustojí, což bylo při první jízdě pro mne dost... celý příspěvek >
Vari nebo Agzat, 23.4.2009
Zdarec, pokud se vejdete na pozemek se 4-kolama, tak kupte Kubotu, nebo něco podobného.Mám Vari 8-rokem, na orbu je to lepší než rýč, na dopravu bar čeho taky, ale z járování na brambory mám panickou hrůzu-dřina jako prase.Totéž platí pro rotavátor a... celý příspěvek >
Husqwarna rider 15 V2 nebo cub cadet rider FMZ 50Sd, 23.4.2009
Zdravím, taky vybírám, Cut cadet, Husqarna? Včera jsem našel John Deera X304 mrknite se
Rider nebo trakturek, 22.4.2009
Zdravím, včera jsem zabrousil k Johnu Deeru a zaujal mne travní traktor X 304,řízení na všechna 4 kola, tuším 25 k, neposečený kruch zůstane 38,5 cm.Nemáte zkušenost někdo?Zas brouk v hlavě
I toto je Mountfield, 20.4.2009
Nejste sám, kdo si naběhl  
Sekačka na cca 3500 m2, 19.4.2009
Zdarec, kupte traktůrek, nebo rider, sekačka Vás brzo na takové výměře ucasnuje
Motorová pila Oleo-mac, 18.4.2009
Když si přečtete ohlasy na kvalitu prodávaných výrobků od této firmy, tak si myslím, že Vám bude jasné čím to je Přeji pevné nervy při reklamačním řízení
Motorová pila Oleo-mac, 18.4.2009
Můj soused si koupil u Mo. pilu nevím jaký typ ani co stála, ale po půl roce pila klekla, samozřejmě na reklamaci neměl nárok pač sní asi neuměl správně zacházet.Byla mu nabídnuta oprava za 4000,což striktně odmítl, tak má pilu doma a používá ji jako... celý příspěvek >
Rider nebo trakturek, 15.4.2009
Dobrý den, nekupujte hned u prvního prodejce, kterého najdete.Porozhlédněte se po netu a porovnávejte nabídky.Já jsem se nestačil divit, když jsem zjistil, že u Husqarny 16c awd je rozdíl v ceně od nejlevnějšího po nejdražšího prodejce... celý příspěvek >
Rider nebo trakturek, 14.4.2009
Zdarec, zahrada je dost členitá a terasovitá.Tak že něco holt musím křovákem, protože meze jsou strmé, ale terasy samotné jsou rovné beze sklonu.Na jedné máme nasazené stromky, tak,že se potřebuji protáčet kolem nich a ve výhledu je záměr co nejvíc... celý příspěvek >
Další diskuze:  1,  2,  3,  4,  5  >  
O nás | Reklama | Podmínky užívání | Kontakty
(c) Lupo Media s.r.o. 2001 - 2024
DŮMACHALUPA.cz
statistika